Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Czyszczenie klimatyzacji Poznań

Posiadanie klimatyzacji jest niewątpliwe dużym udogodnieniem. Dzięki niej stajemy się niezależni od panujących warunków atmosferycznych. Upał czy zbytnia wilgotność już nam nie przeszkadzają. Zawsze możemy cieszyć się optymalnym mikroklimatem.

By jednak było tak cały czas, niezbędne jest czyszczenie klimatyzacji. Poznań o tym wie, dlatego przynajmniej dwa razy w roku zleca prace konserwacyjne firmie Klima Master.

Jej eksperci przy pomocy środków chemicznych mających atest PZH usuwają mikroby zalegające w różnych częściach systemu. To sprawia, że mieszkańcy i pracownicy nie muszą się już obawiać alergii ani chorób układu oddechowego. Mogą ze spokojem czerpać z korzyści, jakie przynosi posiadanie systemu sterującego parametrami powietrza w pomieszczeniach.

Usunięcie bakterii i pleśni to niejedyny powód, dla którego warto regularnie zlecać czyszczenie klimatyzacji. Poznań dowiedział się, że od tego zależy też utrzymanie przez sprzęt optymalnego poziomu głośności oraz jakość powietrza, którym oddychają użytkownicy obiektów.

Współpracujemy z takimi firmami jak: