Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Montaż klimatyzacji Poznań

Klimatyzacja powala utrzymać pożądane warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Dzięki niej powietrze zawsze będzie mieć optymalną temperaturę i wilgotność. Zawsze też będzie świeże. To wszystko sprawi, że pracownicy czy domownicy będą mogli o każdej porze roku wydajnie pracować czy efektywnie odpoczywać – bez względu na panującą na zewnątrz pogodę.

Nie musi być już problemem montaż klimatyzacji. Poznań rozwiązał go, zamawiając usługę instalacji u dostawcy. Ten przyjechał, zaprojektował, wycenił i zamontował system. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko.

Było to możliwe, ponieważ wszystkim zajęła się firma Klima Master. To lider branży w regionie. Specjalizuje się w sprzedaży, serwisowaniu i montażu klimatyzacji, klimatyzatorów, rekuperatorów, wentylatorów i pomp ciepła.

Na koszty usługi wpłynęło wiele czynników. To, ile pieniędzy na montaż klimatyzacji Poznań ostatecznie przeznaczył, zależało m.in. od ilości wykorzystanych materiałów, typu linii chłodniczej i umiejscowienia agregatu.

Współpracujemy z takimi firmami jak: