Zadaj pytanie:

Montaż rekuperatorów Poznań

Wentylacja budynku jest konieczna. Jednak wraz z nią traci się ciepło, przez co świeże powietrze trzeba ogrzewać. W rzeczywistości traci się więc dwa razy. Rozwiązaniem jest rekuperacja, czyli odzysk ciepła z powietrza wywiewanego i ogrzewanie nim powietrza tłoczonego do wnętrza.

Całość funkcjonuje w pełni automatycznie. Łatwe sterowanie, np. prędkością wentylatorów, zapewnia jednostka centralna. Na wydajność urządzeń wpływa nie tylko ich rodzaj (kluczowa jest konstrukcja wymienników), ale też montaż rekuperatorów. Poznań się o tym przekonał.

W kilku przypadkach zdecydowano się na samodzielną instalację. Wyniki odzysku były dobre. Jednak gdy zadanie wykonali profesjonaliści z firmy Klima Master, udało się odzyskać 95 proc. ciepła! Taką sprawność zapewnił wymiennik przeciwprądowy o spiralnym kształcie kanałów.

Istnieje jeszcze jeden poważny argument, by to fachowcom zlecić montaż rekuperatorów. Poznań dzięki tej opcji otrzymał produkt najlepiej dopasowany do jego wymagań. Został profesjonalnie i rzetelnie obsłużony.

Współpracujemy z takimi firmami jak: