Zadaj pytanie:

Montaż wentylacji Poznań

Wymianę powietrza w obiekcie można zapewnić różnymi sposobami. Zwykle jest to wentylacja grawitacyjna, czyli cyrkulacja wywołana różnicą ciśnień między wnętrzem budynku i ujściem kanału do atmosfery.

Niekiedy takie rozwiązanie jest niewystarczające albo – ze względu na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne lub układ architektoniczny – działa wadliwie. Wówczas cyrkulację trzeba wymuszać rozwiązaniami mechanicznymi. Innymi słowy: konieczny jest montaż wentylacji. Poznań zdecydował się na takie rozwiązanie.

Mianowicie skorzystał on z usług firmy Klima Master. Na wybór tego właśnie wykonawcy wpłynęła jego bogata oferta, rzetelność i profesjonalizm. Po zapoznaniu się z obiektem oraz oczekiwaniami klienta fachowcy doradzili najlepsze wyjście, sporządzili wstępny kosztorys i przystąpili do tworzenia projektu.

Później nastąpił montaż wentylacji. Poznań przy okazji zdecydował się na rekuperację. Dzięki niej spadły miejskie wydatki na ogrzewanie. W obiektach wykorzystuje się bowiem ciepło generowane przez przebywających w nich ludzi oraz ciepło pochodzące z gruntowych wymienników.

Współpracujemy z takimi firmami jak: