Zadaj pytanie:

Wentylacja domu Poznań

Ślady pleśni na ścianach, utrzymująca się na szybach para wodna, wyczuwalny wzrost wilgotności w domu to oznaki źle działającej wentylacji. Zagraża to zdrowiu domowników, którzy mogą skarżyć się na ból głowy, ciągłe problemy z koncentracją, znużenie i zmęczenie. Konsekwencją niedoboru świeżego powietrza jest też osłabienie odporności, czyli większa podatność na przeziębienia.

W praktycznie każdym gospodarstwie funkcjonuje grawitacyjna wentylacja domu. Poznań poszedł krok dalej i zdecydował się na wentylację mechaniczną.

Wymusza ona obieg powietrza w budynku, gdy tradycyjne rozwiązania są niewydolne. Sprzętowe wspomaganie cyrkulacji eliminuje problem nieprzyjemnych zapachów, które przedostają się z powrotem do wnętrza przez klatkę wentylacyjną (ciąg wsteczny).

O tym, jak jeszcze może przydać się nam dobra wentylacja domu, Poznań także zaświadczy. W części tamtejszych obiektów, w których zainstalowano system wentylacji, spadło zużycie energii cieplnej. Kluczem do oszczędności okazała się rekuperacja.

Współpracujemy z takimi firmami jak: