Zadaj pytanie:

Wentylacja mechaniczna Poznań

W literaturze przedmiotu sterowana wymiana powietrzem opisywana jest jako wentylacja mechaniczna. Poznań jest miejscem, w którym znaleźć można przykłady praktycznego zastosowania tego rozwiązania.

Cyrkulację powietrza zapewniają tam wentylatory. Montuje się je domach, biurach, urzędach, szkołach, zakładach produkcyjnych, magazynach i w wielu innych obiektach. W efekcie utrzymuje się w nich odpowiedni mikroklimat. Co to oznacza?

Na ścianach nie rozwija się pleśń, a na szybach nie osadza się para wodna. Nie występuje też ciąg wsteczny w kratkach wentylacyjnych, czyli nie wyczuwa się tam zapachów pleśni, posiłków, papierosów i innych dymów.

To nie koniec zalet, jakie przynosi wentylacja mechaniczna. Poznań zaobserwował też, że osoby przebywające w pomieszczeniach wyposażonych w wentylatory nie skarżą się na bóle głowy, senność ani znużenie. Nie mają też podrażnionych błon śluzowych. Nie cierpią na alergie ani choroby układu oddechowego. To wszystko jest efektem zamontowania wentylacji sterowanej.

Współpracujemy z takimi firmami jak: