Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Wentylacja Poznań

Na nasze samopoczucie wpływa wiele czynników. Wśród nich są te o charakterze środowiskowym. Chodzi m.in. o jakość powietrza, którym oddychamy na co dzień w domach, biurach, szkołach czy urzędach.

W bardzo wielu miejscach jest ono nieświeże. W konsekwencji źle nam się myśli, boli nas głowa, nie możemy się skoncentrować, przeziębiamy się. Te problemy rozwiąże odpowiednia wentylacja. Poznań już w nią zainwestował. Wiele tamtejszych fabryk, gospodarstw i firm zdecydowało się na zakup i montaż wentylacji mechanicznej, która wspomaga naturalną cyrkulację powietrza.

Zdano sobie sprawę, że jakość powietrza rzutuje nie tylko na dyspozycję psychofizyczną ludzi, ale też bezpieczeństwo funkcjonowania urządzeń, np. serwerów. Obecność zanieczyszczeń w powietrzu panującym w budynku, np. dymu papierosowego i oparów chemikaliów, może przyczyniać się do wzrostu zużycia energii elektrycznej i zwiększyć awaryjność sprzętów.

Zapobiegnie temu sprawna i wydajna wentylacja. Poznań właśnie z tego powodu już dawno zainwestował w wentylatory przemysłowe i centrale wentylacyjne.

Współpracujemy z takimi firmami jak: