Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Instalowanie klimatyzacji poznań

Klimatyzacja to jeden z elementów wyposażenia, dzięki któremu można cieszyć się idealnym komfortem o każdej porze roku. W upalne dni, w pomieszczeniu panuje przyjemny chłód, a zimą można nagrzać je do odpowiedniej temperatury.

Instalowanie klimatyzacji Poznań – jak zrobić to prawidłowo?

Na rynku są dostępne dwa rodzaje klimatyzatorów – przenośne, które wystarczy podłączyć do gniazdka oraz ścienne, które są najczęściej stosowanym rozwiązaniem. Chcąc zamontować klimatyzator ścienny należy wynająć firmę, która wykona instalację w poprawny i bezpieczny sposób.

Podstawowe urządzenie klimatyzatora składa się z dwóch części – zewnętrznej, wykonanej ze skraplacza, sprężarki oraz wentylatora i wewnętrznej, w której skład wchodzą parownik oraz wentylator. Waga elementu zewnętrznego jest znacząco większa od wewnętrznego. Dwie części są ze sobą połączone za pomocą specjalnych przewodów chłodniczych złączonych klamrą. Dlatego też należy pamiętać, aby odległość pomiędzy dwoma elementami nie była dłuższa niż przewody chłodnicze.

Ile trwa Instalowanie klimatyzacji w Poznaniu? Cały proces montażu urządzenia nie powinien trwać dłużej niż cztery godziny przy standardowym montażu. Na początku trzeba wybrać miejsce na zamontowanie części zewnętrznej, a dopiero później można umiejscowić drugą część. Najlepiej, aby była to najbardziej nasłoneczniona część budynku, dlatego że z tej strony najbardziej się on nagrzewa.

Współpracujemy z takimi firmami jak: