Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Klimatyzacja Poznań

Upał i duża wilgotność już nie muszą być letnią zmorą pracowników biurowych. Optymalne warunki do pracy i codziennego funkcjonowania może zapewnić im klimatyzacja. Poznań jest tego najlepszym przykładem.

Odkąd w miejscowych urzędach, instytucjach i przedsiębiorstwach zaczęto montować system klimatyzacji, wydajność pracy w letnich miesiącach przestała spadać. W czerwcu, lipcu i sierpniu personel bardzo chętnie zjawia się w biurach, gdyż wie, że tam znajdzie wytchnienie od wysokiej temperatury i wilgotności, odbierającej motywację do pracy.

Jednak nie tylko latem przydaje się klimatyzacja. Poznań też może o tym najlepiej zaświadczyć.

Choć zimy bywają tu srogie, to w budynkach z klimatyzacją powietrze jest właściwie ogrzewane. Wczesną wiosną i jesienią jest natomiast nawilżane. Nowoczesny system dba również o właściwe tempo wymiany powietrza. To wszystko sprawia, że nikt nie narzeka tu na zmęczenie, znużenie, duszności ani na zimno.

Współpracujemy z takimi firmami jak: