Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Klimatyzatory Poznań

Mogą być montowane na ścianach, przy stropach, przy podłogach, pod sufitem albo w przewodzie wentylacyjnym. Niektóre można też przenosić między pomieszczeniami. Uruchamiają się automatycznie lub po wymuszonym włączeniu.

Zwykle tylko chłodzą powietrze, ale występują też odmiany z funkcją grzewczą. Takie możliwości stwarzają nowoczesne klimatyzatory. Poznań jest miejscem ich montażu.

Ogólnie rzecz ujmując, każdy klimatyzator zbudowany jest ze sprężarki, parownika, skraplacza i wentylatora. Do istotnych elementów należy także zawór dławiący albo kapilara.

Wewnątrz instalacji krąży substancja szybkowrząca, np. R-407C, R-410A, R-134A. Jej zadaniem jest chłodzenie powietrza w pomieszczeniu i przekazywanie odebranego ciepła na zewnątrz.

Tylko profesjonaliści powinni montować klimatyzatory. Poznań to miejsce ich działania. Poza sprzedażą oraz montażem klimatyzacji i klimatyzatorów zajmują się oni również serwisowaniem urządzeń chłodniczych.

Współpracujemy z takimi firmami jak: