Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Montaż klimatyzatorów Poznań

W zależności od wersji klimatyzatory bywają mniej i bardziej skomplikowane. W związku z tym ich montaż może sprawiać niektórym nabywcom pewne problemy. Nie zawsze też klienci dysponują odpowiednimi narzędziami i zapleczem technicznym, który umożliwiałby poprawną instalację urządzenia.

W takich sytuacjach warto zamówić montaż klimatyzatorów. Poznań korzysta z takiego rozwiązania, oferowanego przez firmę Klima Master.
Dzięki temu ma pewność, że zostanie kompleksowo obsłużony. Otrzyma projekt, fachowe doradztwo, wysokiej jakości sprzęt. Pozbędzie się też problemu z instalacją. Tym zajmą się fachowcy z Klima Master. To poznańskie przedsiębiorstwo od lat uchodzi za jednego z liderów branży chłodniczej w tamtejszym regionie.

Decydując się na profesjonalny montaż klimatyzatorów, Poznań ma pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana szybko i sprawnie. Zanim jednak do tego dojdzie, pozna ostateczny koszt usługi, która zostanie wyceniona przez montera.

Współpracujemy z takimi firmami jak: