Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Profesjonalna naprawa klimatyzacji poznań

Klimatyzacja to urządzenie, które znacznie poprawia komfort życia podczas upalnych dni. Należy pamiętać, aby odpowiednio serwisować urządzenie, ponieważ dzięki temu znaczenie wydłużymy jego żywotność.

Profesjonalna naprawa klimatyzacji Poznań – co powoduje uszkodzenie instalacji?

Najczęściej występujące problemy związane z działaniem klimatyzacji to zbyt mała ilość czynnika chłodniczego w układzie, co może być spowodowane nieszczelnym układem lub niestarannym wykonaniem połączeń kielichowych. Uszkodzenie sprężarki, często wywołane nieodpowiednim chłodzeniem sprężarki lub zbyt małą ilością czynnika chłodniczego w obiegu. Usterki podzespołów elektronicznych, wywołane skokami napięcia w sieci elektrycznej. Powietrze i wilgoć występujące w układzie chłodniczym. Zabrudzenia powierzchni wymiany ciepła w skraplaczu i parowniku. Woda wyciekająca poza obudowę jednostki wewnętrznej.

Zastanawiasz się jak zapobiegać usterkom? Na ratunek przyjedzie Klima Master, profesjonalna naprawa klimatyzacji poznań. Pamiętaj, Chcąc cieszyć się sprawnie działającą klimatyzacją należy regularnie wykonywać czynności, które zapobiegną powstaniu usterek. Regularnie wykonywany przegląd techniczny i odpowiednia obsługa serwisowa to konieczność. Do obsługi należy sprawdzenie czy układ freonowy działa poprawnie, a jeśli nie to zlikwidowanie ewentualnie występujących nieszczelności i uzupełnienie czynnika chłodniczego. Ważne jest również czyszczenie powierzchni skraplacza, filtrów oraz odgrzybianie parownika. Należy regularnie sprawdzać drożność rurki odprowadzającej skropliny z parownika oraz wszystkie podłączenia elektryczne i poprawność działania podzespołów klimatyzacji, takich jak: sprężarka, wentylatory i zawory.

Współpracujemy z takimi firmami jak: