Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji poznań

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji Poznań – dlaczego należy czyścić instalację?

Klimatyzatory, zarówno stacjonarne jak i mobilne, wymagają cyklicznych przeglądów, podczas których sprawdzana jest ich czystość. Jest to spowodowane warunkami dyktowanymi przez producentów w celu utrzymania gwarancji oraz względami zdrowotnymi. Przeglądu klimatyzacji należy dokonywać minimum dwa razy w roku.

Pierwszym z powodów są bakterie i grzyby, które mogą namnażać się w wilgotnym środowisku klimatyzatora, stanowiąc zagrożenie dla zdrowia. Nieprzyjemny zapach ulatniający się w trakcie pracy klimatyzatora świadczy właśnie o ich obecności. Co więcej, zanieczyszczone filtry utrudniają przepływ powietrza, a to skutkuje gorszą wydajnością instalacji, a nawet może doprowadzić do jej uszkodzenia.

Zewnętrzne części instalacji również ulegają zanieczyszczeniu. Pokryte liśmi, pyłem lub drobinkami brudu znajdującymi się w powietrzu, zmniejszają ilość ciepła jaką oddaje klimatyzacja. To także może obniżyć jej wydajność, a nawet doprowadzić do jej przegrzania uszkodzenia.

Czyszczenie klimatyzacji Poznań – kiedy wykonywać przegląd?

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji zapobiega jej uszkodzeniu i sprawia, że cały czas działa ona tak samo wydajnie. Przegląd i serwis z dezynfekcją i odgrzybianiem powinien odbywać się dwa razy w roku. Wiosną, w celu przygotowania do sezonu letniego oraz jesienią, aby oczyścić urządzenie po sezonie.

Współpracujemy z takimi firmami jak: