Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Tanie klimatyzatory poznań

Tanie Klimatyzatory Poznań – który wybrać?

Klimatyzatory są dostępne na rynku w wielu różnych wersjach. Przed zakupem warto zastanowić się, który rodzaj będzie najbardziej odpowiadał potrzebom pomieszczenia.

Tanie Klimatyzatory Poznań – rodzaje

Klimatyzatory typu kompakt zawierają wszystkie elementy urządzenia w jednej obudowie, dlatego niezbędne jest, aby miały one dostęp do powietrza zewnętrznego. Bardzo często są one montowane w oknach.

Klimatyzatory typu split składają się z dwóch części: zewnętrznej, złożonej ze skraplacza i sprężarki oraz wewnętrznej, czyli parownika. Zdecydowanie, ich atutem jest możliwość umieszczenia jednej części na zewnątrz, a drugiej w wybranym miejscu w pomieszczeniu. Co więcej, źródło hałasu znajduje się w części zewnętrznej, dzięki czemu można cieszyć się ciszą również w pomieszczeniu, które jest klimatyzowane. Ten rodzaj klimatyzatorów dzieli się na ścienne, kanałowe, podłogowe, sufitowe oraz kasetowe.

Tnie Klimatyzatory przenośne umożliwiają transportowanie ich z pomieszczenia do pomieszczenia. Jednak należy umieścić na zewnątrz elastyczny przewód, który będzie odprowadzał pobrane ciepło.

Klimatyzatory multisplit przypominają budową typ split, jednak do jednego agregatu zewnętrznego jest podłączonych kilka jednostek wewnętrznych, które można zainstalować w różnych pomieszczeniach. Mogą pracować w trybie dwu-rurowym, w którym wszystkie jednostki wewnętrzne tylko chłodzą lub tylko grzeją lub w trzy-rurowym, w którym jednostki pracują niezależnie od siebie.

Współpracujemy z takimi firmami jak: