Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Montaż klimatyzacji Poznań

Klimatyzacja z montażem Poznań

Klimatyzacja pozwala utrzymać pożądane warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Montaż klimatyzacji Poznań to usługa kierowana do wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżym, chłodnym powietrzem w domu lub pracy. Poznaj naszą ofertę i wybierz rozwiązanie, dzięki któremu zapomnisz o uciążliwych upałach.

Montaż klimatyzacji Poznań – skuteczne rozwiązanie na wysokie temperatury

Klimatyzacja to doskonały sposób na ochłodzenie pomieszczeń, zwłaszcza w gorące dni. Dzięki niej powietrze zawsze będzie mieć optymalną temperaturę i wilgotność. Zawsze też będzie świeże. To wszystko sprawi, że pracownicy czy domownicy będą mogli o każdej porze roku wydajnie pracować, czy efektywnie odpoczywać – bez względu na panującą na zewnątrz pogodę. Na takie rozwiązanie może pozwolić sobie każdy. Instalacja klimatyzacji Poznań to usługa, dzięki której już dziś będziesz mógł cieszyć się przyjemnym chłodem w swoim domu.

W zależności od wersji urządzenia, montaż klimatyzatorów Poznań bywa mniej lub bardziej skomplikowany. Wielu klientów nie dysponuje odpowiednimi narzędziami i zapleczem technicznym, który umożliwiałby poprawną, samodzielną instalację. W takiej sytuacji warto zamówić klimatyzację z montażem. Klimatyzacja z montażem Poznań to gwarancja sprawnej, kompleksowej i profesjonalnej realizacji każdego zlecenia i wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasza usługa obejmuje projekt, fachowe doradztwo oraz najwyższej jakości sprzęt od znanych i sprawdzonych producentów. Dzięki nam pozbędziesz się problemu z instalacją! Decydując się na profesjonalny montaż klimatyzatorów Poznań zyskujesz pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana szybko i sprawnie. Zanim dojdzie do instalacji urządzenia, poznasz ostateczną cenę usługi oraz otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Zadzwoń  Napisz do nas

 

 

Instalacja klimatyzacji Poznań

Żyjemy w klimacie, w którym co roku doświadczamy letnich upałów. Są one uciążliwe szczególnie wtedy, gdy przebywamy w budynkach bez klimatyzacji. Gorące, duszne pomieszczenia, przepełnione ciężkim, ciepłym powietrzem, nie sprzyjają koncentracji ani dobremu samopoczuciu. Niezależnie od tego, czy spędzamy większość dnia w domu, czy w pracy, odpowiednio przewietrzona, klimatyzowana przestrzeń zapewnia ulgę i ułatwia odpoczynek.

Wybierając usługę taką jak klimatyzacja montaż Poznań, nie musisz dłużej obawiać się spadku wydajności w pracy w okresie wakacyjnym. Dzięki profesjonalnym i właściwie zamontowanym urządzeniom klimatyzującym, powietrze ma optymalną temperaturę i wilgotność, a do tego jest na bieżąco wentylowane. Inwestycja w klimatyzatory w Poznaniu znacznie obniża liczbę awarii urządzeń elektrycznych, które w trakcie upałów nierzadko się przegrzewają, ponieważ ich systemy chłodzenia okazują się niewydolne.

Oprócz biur i mieszkań optymalne warunki potrzebne są też w wielu zakładach produkcyjnych, np. przemyśle mleczarskim. Wynika to z zachodzących tam procesów przemysłowych. By produkowane wyroby miały najwyższą jakość, wymagana jest odpowiednia temperatura. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania klimatyzacji w Poznaniu wraz z montażem przynosi same korzyści.

Instalowanie klimatyzacji Poznań – jak zrobić to prawidłowo?

Na rynku są dostępne dwa rodzaje klimatyzatorów – przenośne, które wystarczy podłączyć do gniazdka oraz ścienne. Te drugie są częściej stosowanym rozwiązaniem. Chcąc zamontować klimatyzator ścienny, należy wynająć firmę, która dokona odpowiedniego doboru i instalacji urządzenia w poprawny i bezpieczny sposób. W ramach oferowanej przez nas usługi, jaką jest klimatyzacja Poznań montaż oraz serwis, zyskujesz gwarancję niezawodności i najwyższej jakości świadczonych usług.

Podstawowe urządzenie klimatyzatora składa się z dwóch części – zewnętrznej, wykonanej ze skraplacza, sprężarki i wentylatora, oraz wewnętrznej, w której skład wchodzą parownik oraz wentylator. Waga elementu zewnętrznego jest znacząco większa od wewnętrznego. Obydwie części są ze sobą połączone za pomocą specjalnych przewodów chłodniczych i klamry. Dlatego też należy pamiętać, aby odległość pomiędzy dwoma elementami nie była dłuższa niż przewody chłodnicze. Ile trwa montaż klimatyzacji w Poznaniu? Standardowo cały proces instalacji urządzenia nie powinien być dłuższy niż cztery godziny.

 
Zadzwoń  Napisz do nas

 

Instalacja klimatyzatorów Poznań – jak wybrać miejsce dla klimatyzacji typu split?

Przed wykonaniem montażu klimatyzacji należy wybrać odpowiednie miejsca dla jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Nie można przy tym zapomnieć o konieczności równomiernego rozprowadzenia powietrza w pomieszczeniu oraz o wygodzie użytkowania. Nie należy pozwolić na nadmierne przeciągi w strefie, w której przebywają ludzie. Podczas wyboru miejsca montażu trzeba pamiętać też o łatwym dostępie do urządzenia dla serwisantów, którzy będą regularnie czyścić instalację. Jednostka zewnętrzna powinna znajdować się jak najbliżej jednostki wewnętrznej, w dobrze wentylowanym otoczeniu. Ważnym aspektem podczas wyboru lokalizacji jest także znalezienie miejsca, w którym hałas wentylatora nie będzie przeszkadzał domownikom czy pracownikom.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w domu Poznań pozwala na sprawną, ale i estetyczną instalację systemu chłodzącego. Chcąc zamaskować kable i rury, można ukryć je w ścianie. Jednak należy mieć świadomość, że wydatki będą większe, a czas realizacji dłuższy. Alternatywnym rozwiązaniem jest listwa elektroinstalacyjna, która nie wymaga dodatkowych prac. Wystarczy, że zostanie przymocowana do ściany.

Jeśli chodzi o montaż klimatyzacji Poznań cena jest uzależniona od rodzaju oraz mocy wybranego urządzenia, a także warunków i miejsca instalacji. Warto pamiętać, że klimatyzacja to jeden z elementów wyposażenia, dzięki któremu można cieszyć się idealnym komfortem o każdej porze roku. W upalne dni zapewnia ona chłód, natomiast zimą pozwala nagrzać pomieszczenie do odpowiedniej temperatury. Polecamy usługi klimatyzacji z montażem od Klima Master w Poznaniu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy dostępnej w zakładkach:

Współpracujemy z takimi firmami jak: