Klimatyzacja

Klimatyzacja Poznań

Klima Master to firma, której specjalnością jest klimatyzacja. Swoje usługi świadczymy w Poznaniu oraz całym kraju. Dzięki doświadczeniu, które zdobywamy już od 2004 roku, możemy pochwalić się zespołem specjalistów, którzy o klimatyzacji domowej i przemysłowej wiedzą wszystko. Świadczymy usługi w pełnym zakresie, czyli sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji na terenie Poznania i całej Polski.


 

Zadzwoń  Napisz do nas

 

Profesjonalne usługi

Klima Master oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z profesjonalnych kompleksowych usług związanych z klimatyzacją Poznań. Z ich szczegółami można zapoznać się w zakładkach:

Wszystkie działania, od przeprowadzenia wstępnej analizy, przez instalację bądź naprawę, aż po oddanie sprzętu, wykonywane są przez naszych doświadczonych fachowców. Dzięki temu mają Państwo gwarancję wykonania ich we właściwy, staranny i solidny sposób.

Długoletnia współpraca ze znanymi producentami urządzeń do klimatyzacji np. Fuji czy Haier, pozwala nam na proponowanie i utrzymywanie korzystnych dla Państwa cen usług sprzedaży i montażu klimatyzatorów. Usługi świadczone są przez profesjonalnych i doświadczonych pracowników, którzy chętnie doradzą przy wyborze sprzętu i dołożą wszelkich starań, aby sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

W Poznaniu i całym kraju znani jesteśmy ze oferowania klimatyzacji, o wielu możliwościach instalowania, między innymi klimatyzację ścienną, przysufitową czy przypodłogową. Dzięki tej różnorodności jesteśmy w stanie dokonać montażu klimatyzatora we wskazanym przez klienta miejscu i pomieszczeniu. W celu zamówienia usługi montażu w nietypowym miejsc uprosimy o kontakt, aby omówić szczegóły.

Klimatyzacja do domu lub ścienna na terenie Poznania

Usługi oferowane przez firmę Klima Master z Poznania znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie temperatura znacząco wpływa na poczucie komfortu. Bez najmniejszych problemów mogą Państwo zdecydować się na klimatyzatory domowe i klimatyzatory pokojowe, montowane w domu lub mieszkaniu.

Nasze klimatyzatory mają także różne rozwiązania funkcjonalności. Wykonujemy na przykład ich montaż w systemie split, który jest dedykowany małym, pojedynczym pomieszczeniom. Jeśli potrzebują Państwo objęciem klimatyzacją kilku pomieszczeń, polecamy system multi split, dzięki któremu można schłodzić do 5 wnętrz przy pomocy jednego klimatyzatora. Jest to niezwykle oszczędne rozwiązanie. Dla klientów zgłaszających potrzebę schłodzenia większej ilości pomieszczeń, służymy ofertą central klimatyzacyjnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty klimatyzacji w Poznaniu i całym kraju w korzystnych cenach!

Rodzaje klimatyzatorów

Sprzedaży i montażowi podlega wiele typów klimatyzatorów, pochodzących od bardziej i mniej znanych producentów z całego świata (w tym przede wszystkim Haier, Mitsubishi Electric, Samsung oraz Fuji Electric), różniących się względem siebie miejscem instalacji (klimatyzatory ścienne, przysufitowe, przypodłogowe, kanałowe, kasetonowe) i wieloma innymi, zauważalnymi zarówno w wyglądzie, jak i w funkcjonalności, cechami. Dzięki tak obszernej ofercie na pewno każdy znajdzie produkt, który idealnie spełni jego wymagania. W ofercie naszej firmy klimatyzatory Poznań znajdują się m.in. takie urządzenia jak:

 • Klimatyzatory spilt
 • Klimatyzatory multi split
 • Klimatyzatory inverter
 • Klimatyzatory ścienne, przysufitowe, przypodłogowe, kanałowe kasetonowe
 • klimatyzacja precyzyjna
 • Klimatyzatory LG
 • Klimatyzatory Mitsubishi Electric
 • Klimatyzatory Fuji Electric
 • Klimatyzatory Fujitsu
 • Klimatyzatory Daikin
 • Klimatyzatory Samsung
 • Klimatyzatory Sinclair
 • Klimatyzatory Toshiba
 • Klimatyzacja VRF
 • Centrale klimatyzacyjne

 

Zadzwoń  Napisz do nas

 

Serwis klimatyzacji Poznań z firmą Klima Master

W ramach naszych usług związanych z klimatyzacją, świadczymy pełen serwis klimatyzatorów domowych oraz czyszczenia klimatyzacji przemysłowej w Poznaniu, oraz pozostałych miastach Polski. Nasza oferta w zakresie klimatyzacji obejmuje:

 • montaż,
 • modernizacja,
 • serwis,
 • naprawy,
 • konserwacje.

Dla prawidłowej pracy klimatyzacji potrzebne są regularne przeglądy, przynajmniej dwa razy do roku. Dzięki temu wydłuża się żywotność klimatyzatorów, a co nie mniej ważne chroni się użytkowników przed chorobami wywołanymi bakteriami i pleśnią. Zachęcamy do skorzystania z naszego fachowego serwisu klimatyzacji do domu, biura czy firmy.

Klimatyzacja Poznań od Klima Master – korzystny wybór

Firma Klima Master zajmuje się montażem, serwisem i sprzedażą klimatyzatorów zarówno w Poznaniu, jak i całym kraju, od długiego czasu, nieustannie poszerzając swoje doświadczenie i zakres oferowanych usług. Wszystkie usługi przeprowadzane są w sposób profesjonalny i rzetelny, ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich indywidualnych potrzeb i wymagań klientów.

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z oferowanych usług zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Klima Master w celu uzyskania wstępnej wyceny.

KLIMATYZACJA

 

Obszar naszych działań:

Luboń Grunwald Piątkowo Rataje Wilda 

Stęszew Swarzędz Suchy Las Plewiska Komorniki

Współpracujemy z takimi firmami jak: