Wentylacja

Wentylacja Poznań

Wentylacja, którą oferujemy w Poznaniu to kompleksowa usługa doboru, sprzedaży i montażu urządzeń wentylacyjnych w domach jednorodzinnych i przemysłu oraz miejsc użyteczności publicznej. Zapewniamy także serwis oraz prace modernizacyjne systemów wentylacyjnych.

Wentylacja pomieszczeń za pomocą rekuperatorów lub central wentylacyjnych oprócz świeżego powietrza zapewnia oszczędności w sezonie grzewczym, wykorzystując wymiennik ciepła do odzysku ciepła, ogrzewając w ten sposób świeże powietrze z zewnątrz. Wentylacja przemysłowa czy w domu to wymierne korzyści finansowe. Więcej o naszej usłudze dowiedzą się Państwo z zakładki – montaż wentylacji Poznań, a o nowoczesnych urządzeniach, które w niej wykorzystujemy tu – rekuperatory Poznań.

wntylacja-

Wentylacja Poznań z Klima Master

Jeżeli zależy Państwu na zapewnieniu odpowiedniej wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jedną z naszych kompleksowych usług jest wentylacja, oferowana na najwyższym poziomie w taki sposób, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów.

Wykonujemy montaż oferowanych przez nas urządzeń wentylacji oraz montaż kanałów wentylacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klientów, oraz warunków panujących w poszczególnych budynkach i ich pomieszczeniach. Jeżeli tylko zaistnieje taka konieczność, przeprowadzamy także szybko, bezproblemowy i skutecznie serwis wentylacji.

Dzięki oferowanym przez nas produktom mogą Państwo być pewni, że wentylacja w domu czy w biurze będzie odbywała się na najwyższym poziomie. Skupiamy się także na tym, aby zapewnić komfort osobom przebywających w pomieszczeniach, które wymagają intensywnej wymiany powietrza.

Właśnie z tego względu staramy się, aby wentylacja hali oraz wentylacja spawalni przynosiły możliwie jak najlepsze efekty. Osobom, które decydują się na wykorzystanie możliwości instalacji wentylacji w poszczególnych miejscach, prosimy o kontakt – dołożymy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu możliwie jak najlepsze rozwiązania.

 

WENTYLACJA

Rodzaje wentylacji od Klima Master

Wśród wszystkich oferowanych przez nas produktów każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Ze względu na typ sprzętu, przedmioty naszej oferty można podzielić następująco:

  • wentylacja z odzyskiwaniem ciepła (idealna przede wszystkim zimą),
  • wentylacja nawiewowo-wywiewna,
  • wentylacja wyciągowa,
  • wentylacja przemysłowa,
  • wentylacja mechaniczna,
  • centrale wentylacyjne,
  • wentylatory przemysłowe
  • instalacje wentylacyjne.

Wszystkim osobom, które zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, gwarantujemy rzetelność oraz indywidualne podejście. Klima Master to firma doświadczona, ciesząca się długą obecnością na rynku.

Jeżeli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz uzyskać wycenę poszczególnych usług, zapraszamy do kontaktu oraz indywidualnego ustalenia wszystkich szczegółów.

Dlaczego warto korzystać z wentylacji przemysłowej lub w domu?

Na nasze samopoczucie wpływa wiele czynników. Wśród nich są te o charakterze środowiskowym. Chodzi m.in. o jakość powietrza, którym oddychamy na co dzień w domach, biurach, szkołach czy urzędach. W bardzo wielu miejscach jest ono nieświeże. W konsekwencji źle nam się myśli, boli nas głowa, nie możemy się skoncentrować, przeziębiamy się.

Te problemy rozwiąże odpowiednia wentylacja. Poznań już w nią zainwestował. Wiele tamtejszych fabryk, gospodarstw i firm zdecydowało się na zakup i montaż wentylacji mechanicznej, która wspomaga naturalną cyrkulację powietrza. Zdano sobie sprawę, że jakość powietrza rzutuje nie tylko na dyspozycję psychofizyczną ludzi, ale też bezpieczeństwo funkcjonowania urządzeń, np. serwerów.

Obecność zanieczyszczeń w powietrzu panującym w budynku, np. dymu papierosowego i oparów chemikaliów, może przyczyniać się do wzrostu zużycia energii elektrycznej i zwiększyć awaryjność sprzętów. Zapobiegnie temu sprawna i wydajna wentylacja. Poznań właśnie z tego powodu już dawno zainwestował w wentylatory przemysłowe i centrale wentylacyjne.

Prawidłowa wentylacja w domu jednorodzinnym zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort przebywania w wentylowanych pomieszczeniach. Dzięki wymianie powietrza w domu poprawia się zdrowie i samopoczucie mieszkających w nim osób. Polecamy nasze usługi rekuperacji także osobom prywatnym mieszkającym w domu.

Poza wentylacją zapewniamy także kompleksowe usługi montażu i sprzedaży klimatyzacji w Poznaniu oraz pomp ciepła, o których więcej dowiedzą się Państwo z zakładek: klimatyzacja Poznań i pompy ciepła Poznań. Zapraszamy!

 

Współpracujemy z takimi firmami jak: