Rekuperatory

Rekuperatory Poznań

Rekuperacja to jedna z usług, jaką zapewniamy klientom w Poznaniu. Zapewnia ona nie tylko zdrowe powietrze, ale i oszczędności w sezonie grzewczym wykorzystując wymiennik ciepła do odzysku ciepła, ogrzewając w ten sposób powietrze z zewnątrz. Rekuperatory to nowoczesne, ekologiczne i dające ich użytkownikom spore oszczędności urządzenia.

rekuperator

Rekuperatory Poznań od Klima Master

Jeżeli zależy Państwu na możliwości cieszenia się świeżym powietrzem, a co za tym idzie, maksymalnym komfortem podczas przebywania w jakimkolwiek pomieszczeniu, zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą. Zawiera ona między innymi rekuperatory, których głównym zadaniem jest wentylacja z odzyskiwaniem ciepła, montowane przez nas w Poznaniu.

Usługi oferowane przez naszą firmę oferują sprzedaż, montaż i serwis rekuperatorów wraz z profesjonalnym doradztwem doświadczonych pracowników, jeżeli tylko zachodzi taka konieczność. Instalacje urządzeń wykonujemy w wyznaczonym przez klienta miejscu.

Wykonywana przez nas usługa rekuperacji pozwala na korzystanie z prawidłowo działającego sprzętu przez wiele lat bez konieczności jego wymiany czy nawet naprawy. Jeżeli jednak zauważą Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości w zakresie ich działania, z przyjemnością przeprowadzimy serwis rekuperatorów, który w bardzo krótkim czasie umożliwi ponowne korzystanie z wszystkich jego zalet. Naprawa i serwis rekuperacji wykonywana jest przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

 

REKUPERACJA

Wysokiej jakości rekuperatory w ofercie Klima Master

Oferowane przez nas rekuperatory mogą być zamontowane w przeróżnych miejscach – wiele zależy od ich typu oraz preferencji klientów. Najczęściej, aby zapewniały brak hałasu, który czasami mógłby nawet zakłócać sen, montuje się je z dala od sypialni oraz salonów, na przykład na poddaszu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je także w przypadku wszelkiego rodzaju spiżarni i schowków pod schodami, rekuperator ciepła może być także umiejscowiony w kotłowni czy w garażu – każdy znajdzie coś dla siebie.

Ofertę naszej firmy tworzą centrale rekuperacyjne znanych i docenianych na polskim rynku światowych producentów, a także solidne rekuperatory Bartosz oferowane przez białostocką firmę. Wszystkie z nich gwarantują odpowiednią wentylację nawet zimą, podczas najniższych temperatur powietrza, zapewniając możliwość zrezygnowania z dodatkowych sposobów ocieplania mieszkania. Rekuperator do mieszkania, domu, firmy czy instytucji przemysłowej to bardzo dobry wybór!

Wybierając produkty oferowane przez firmę Klima Master, mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają profesjonalną pomoc i realizację usług na najwyższym poziomie. Firma gwarantuje rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zachęcamy do kontaktu w celu wyceny usług oraz skorzystania z nich.

Korzyści z rekuperacji w Poznaniu

Dostępne obecnie technologie pozwalają na wielokrotne obniżenie rachunków za ogrzewanie. Domy i biura można ogrzać energią pochodzenia naturalnego oraz tą emitowaną przez przebywających w nich ludzi. Umożliwiają to rekuperatory. Poznań jest miejscem, w którym można zapoznać się ich funkcjonowaniem.

W wielu tamtejszych domach, szkołach, bibliotekach, szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznej zamontowano urządzenia rekuperacji z odzyskiem ciepła, które odbierają ciepło z powietrza usuwanego z budynku i przekazują je – wraz z tym świeżym – z powrotem do wnętrza. W efekcie odzysk ciepła sięga 75 proc.! To przekłada się na zmniejszenie zapotrzebowania na energię konwencjonalną, czyli np. węgiel, olej opałowy czy gaz. Rekuperacja do firmy, mieszkania, domów czy obiektów użyteczności publicznej stała się tu dość powszechna.

Latem rekuperatory mogą też chłodzić. Wykorzystują do tego powietrze gruntowe. Jak to możliwe? Kilka metrów pod ziemią powietrze utrzymuje stałą temperaturę przez cały rok, czyli latem jest chłodniejsze niż to na powierzchni, a zimą – cieplejsze. Nic więc dziwnego, że rośnie zapotrzebowanie na rekuperatory. Poznań dzięki nim zmniejszył wydatki na ogrzewanie o kilkadziesiąt procent.

Oprócz montażu rekuperatorów świadczymy też inne usługi związane z wentylacją i klimatyzacją. Mogą się Państwo z nimi zapoznać w zakładkach:

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Współpracujemy z takimi firmami jak: