Rekuperatory

Rekuperatory Poznań

Jedna z naszych kluczowych usług to rekuperacja Poznań. Zapewnia ona nie tylko zdrowe powietrze, ale i oszczędności w sezonie grzewczym wykorzystując wymiennik ciepła do odzysku ciepła, ogrzewając w ten sposób powietrze z zewnątrz. Rekuperatory to nowoczesne, ekologiczne i dające ich użytkownikom spore oszczędności urządzenia.

 

rekuperator
 

Zadzwoń  Napisz do nas

 

Rekuperacja Poznań od Klima Master

Jeżeli chcą się Państwo cieszyć świeżym powietrzem oraz komfortem przebywania w pomieszczeniach, rekuperatory Poznań to idealna oferta. Zawiera ona urządzenia, których głównym zadaniem jest wentylacja z odzyskiwaniem ciepła. 

Zapewniamy kompleksową usługę, obejmującą sprzedaż, montaż i serwis rekuperatorów, a także profesjonalne doradztwo przy ich doborze. Instalacje urządzeń wykonujemy w wyznaczonym przez klienta miejscu. Otrzymują Państwo od nas prawidłowo działający sprzęt, który przez wiele lat nie wymaga wymiany czy nawet naprawy. Jednak w razie jakichkolwiek nieprawidłowości w ich działaniu przeprowadzamy serwis, który szybko przywróci pełną sprawność rekuperatora. Naprawa i serwis rekuperacji wykonywana jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

 

REKUPERACJA

Rekuperatory Poznań – wygoda i oszczędność

Oferowane przez nas urządzenia mogą być zamontowane w różnych miejscach w zależności od ich typu oraz preferencji klientów. Najczęściej, umieszczane są z dala od sypialni, salonu i innych pomieszczeń, w których mogłyby zakłócać spokój mieszkańcom. Rekuperator do mieszkania czy domu może być umieszczony np.: na poddaszu, w spiżarni czy w schowku pod schodami. Można umieścić go również w pomieszczeniach, które nie są zamieszkałe przez ludzi. Często spotykany jest choćby rekuperator w kotłowni. 

Proponujemy centrale rekuperacyjne znanych światowych producentów, a także solidne rekuperatory Bartosz oferowane przez białostocką firmę. Wszystkie gwarantują odpowiednią wentylację nawet zimą, zapewniając możliwość zrezygnowania z dodatkowych sposobów ocieplania mieszkania. Rekuperacja do mieszkania, domu, firmy czy instytucji przemysłowej to bardzo dobry wybór!

 

Zadzwoń  Napisz do nas

 

Dlaczego warto korzystać z rekuperacji w Poznaniu?

Dostępne obecnie technologie pozwalają na wielokrotne obniżenie rachunków za ogrzewanie. Domy i biura można ogrzać m.in. przy pomocy rekuperatorów. W wielu poznańskich domach, szkołach, bibliotekach, szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznej jest już rekuperacja z odzyskiem ciepła, która odbiera ciepło z powietrza usuwanego z budynku i przekazuje je – wraz z tym świeżym – z powrotem do wnętrza. W efekcie można odzyskać aż 75 proc.ciepła! To przekłada się na zmniejszenie zapotrzebowania na energię konwencjonalną, czyli węgiel, olej opałowy lub gaz. 

Co więcej, latem rekuperatory mogą też chłodzić. Wykorzystują do tego powietrze gruntowe. Jak to możliwe? Kilka metrów pod ziemią powietrze utrzymuje stałą temperaturę przez cały rok, czyli latem jest chłodniejsze niż to na powierzchni, a zimą – cieplejsze. Nic więc dziwnego, że rekuperacja do firmy czy domu w Poznaniu stała się dość popularna.

Oprócz montażu rekuperatorów świadczymy też inne usługi związane z wentylacją i klimatyzacją. Więcej informacji można znaleźć w zakładkach:

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, jeśli chcą Państwo poznać szczegóły naszych usług.

Współpracujemy z takimi firmami jak: