Rekuperatory

Rekuperatory Poznań

Jeżeli zależy Państwu na możliwości cieszenia się świeżym powietrzem, a co za tym idzie, maksymalnym komfortem podczas przebywania w jakimkolwiek pomieszczeniu, zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą, zawierającą między innymi rekuperatory, których głównym zadaniem jest wentylacja z odzyskiwaniem ciepła.

Usługi oferowane przez naszą firmę oferują ich sprzedaż wraz z profesjonalnym doradztwem doświadczonych pracowników, jeżeli tylko zachodzi taka konieczność. Wykonujemy także montaż rekuperatorów w wyznaczonym przez klienta miejscu.

Wykonywana przez nas instalacja rekuperatorów pozwala na cieszenie się prawidłowym działaniem sprzętu przez wiele lat bez konieczności jego wymiany czy nawet naprawy.

Jeżeli jednak zauważą Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości w zakresie ich działania, z przyjemnością przeprowadzimy serwis rekuperatorów, który w bardzo krótkim czasie umożliwi Państwu ponowne cieszenie się wszystkimi ich zaletami.

rekuperator

Oferowane przez nas rekuperatory mogą być zamontowane w przeróżnych miejscach – wiele zależy od ich typu oraz preferencji klientów. Najczęściej, aby zapewniały brak hałasu, który czasami mógłby nawet zakłócać sen, montuje się je z dala od sypialni oraz salonów, na przykład na poddaszu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je także w przypadku wszelkiego rodzaju spiżarni i schowków pod schodami, kotłowni czy nawet garażu – każdy znajdzie coś dla siebie.

Ofertę naszej firmy tworzą centrale rekuperacyjne znanych i docenianych na polskim rynku producentów, a także solidne rekuperatory Bartosz oferowane przez białostocką firmę. Wszystkie z nich gwarantują odpowiednią wentylację nawet zimą, podczas najniższych temperatur powietrza, zapewniając możliwość zrezygnowania z dodatkowych sposobów ocieplania mieszkania.

Wybierając produkty oferowane przez firmę Klima Master, mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają Państwo profesjonalną pomoc i realizację usług na najwyższym poziomie. Firma, cechując się długą obecnością na rynku, gwarantuje rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zachęcamy do kontaktu w celu wyceny usług oraz chęci skorzystania z nich.

 

REKUPERACJA

Dostępne obecnie technologie pozwalają na wielokrotne obniżenie rachunków za ogrzewanie. Domy i biura można ogrzać energią pochodzenia naturalnego oraz tą emitowaną przez przebywających w nich ludzi. Umożliwiają to rekuperatory. Poznań jest miejscem, w którym można zapoznać się ich funkcjonowaniem.

W wielu tamtejszych domach, szkołach, bibliotekach, szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznej zamontowano urządzenia, które odbierają ciepło z powietrza usuwanego z budynku i przekazują je – wraz z tym świeżym – z powrotem do wnętrza. W efekcie odzysk ciepła sięga 75 proc.! To przekłada się na zmniejszenie zapotrzebowania na energię konwencjonalną, czyli np. węgiel, olej opałowy czy gaz.

Latem rekuperatory mogą też chłodzić. Wykorzystują do tego powietrze gruntowe. Jak to możliwe? Kilka metrów pod ziemią powietrze utrzymuje stałą temperaturę przez cały rok, czyli latem jest chłodniejsze niż to na powierzchni, a zimą – cieplejsze.

Nic więc dziwnego, że rośnie zapotrzebowanie na rekuperatory. Poznań dzięki nim zmniejszył wydatki na ogrzewanie o kilkadziesiąt procent.

Współpracujemy z takimi firmami jak: