Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Czyszczenie klimatyzacji Poznań

Odgrzybianie klimatyzacji Poznań

Czyszczenie klimatyzacji to jedna z usług firmy Klima Master z Poznania. Posiadanie klimatyzacji jest niewątpliwe dużym udogodnieniem. Dzięki niej stajemy się niezależni od panujących warunków atmosferycznych. Upał czy zbytnia wilgotność już nam nie przeszkadzają. Zawsze możemy cieszyć się optymalnym mikroklimatem. By jednak było tak cały czas, niezbędne jest regularne odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji. Poznań o tym wie, dlatego przynajmniej dwa razy w roku zleca prace konserwacyjne firmie Klima Master.

Jej eksperci przy pomocy środków chemicznych mających atest PZH usuwają mikroby zalegające w różnych częściach systemu. Taka dezynfekcja klimatyzacji sprawia, że mieszkańcy i pracownicy nie muszą się już obawiać alergii ani chorób układu oddechowego. Mogą ze spokojem czerpać z korzyści, jakie przynosi posiadanie systemu sterującego parametrami powietrza w pomieszczeniach.

Usunięcie bakterii i pleśni to niejedyny powód, dla którego warto regularnie zlecać profesjonalne czyszczenie klimatyzacji. Poznań dowiedział się, że od tego zależy też utrzymanie przez sprzęt optymalnego poziomu głośności oraz jakość powietrza, którym oddychają użytkownicy obiektów.

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji Poznań

Właściwa konserwacja klimatyzatorów zapewnia ich długie i prawidłowe działanie, a także jest korzystna finansowo. Urządzenia nie psują się i nie wymagają naprawy czy nawet wymiany na nowe.

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji Poznań – dlaczego należy czyścić instalację?

Klimatyzatory, zarówno stacjonarne, jak i mobilne, wymagają cyklicznych przeglądów, podczas których sprawdzana jest ich czystość. Jest to spowodowane warunkami dyktowanymi przez producentów w celu utrzymania gwarancji oraz względami zdrowotnymi. Przeglądu klimatyzacji należy dokonywać minimum dwa razy w roku. Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji domowej czy samochodowej jest więc niezmiernie ważne.

Pierwszym z powodów są bakterie i grzyby, które mogą namnażać się w wilgotnym środowisku klimatyzatora, stanowiąc zagrożenie dla zdrowia. Nieprzyjemny zapach ulatniający się w trakcie pracy klimatyzatora świadczy właśnie o ich obecności. Co więcej, zanieczyszczone filtry utrudniają przepływ powietrza, a to skutkuje gorszą wydajnością instalacji, a nawet może doprowadzić do jej uszkodzenia. Pomoże tu tylko czyszczenie i dezynfekcja klimatyzacji.

Zewnętrzne części instalacji również ulegają zanieczyszczeniu. Pokryte liśćmi, pyłem lub drobinkami brudu znajdującymi się w powietrzu, zmniejszają ilość ciepła, jaką oddaje klimatyzacja. To także może obniżyć jej wydajność, a nawet doprowadzić do jej przegrzania uszkodzenia.

Regularne czyszczenie klimatyzacji to niewielka cena, jaką warto zapłacić za zdrowie i świeże powietrze w pomieszczeniach.

Czyszczenie klimatyzacji Poznań – kiedy wykonywać przegląd?

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji zapobiega jej uszkodzeniu i sprawia, że cały czas działa ona tak samo wydajnie. Przegląd i serwis z dezynfekcją i odgrzybianiem powinien odbywać się dwa razy w roku. Wiosną, w celu przygotowania do sezonu letniego oraz jesienią, aby oczyścić urządzenie po sezonie. Polecamy usługi czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji firmy Klima Master. Oferujemy też montaż i sprzedaż klimatyzacji Poznań.

Zapraszamy także do poznania pełnej oferty firmy w zakładkach:

Współpracujemy z takimi firmami jak: