Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Montaż wentylacji Poznań

Montaż wentylacji Poznań

Wymianę powietrza w obiekcie można zapewnić różnymi sposobami. Zwykle jest to wentylacja grawitacyjna, czyli cyrkulacja wywołana różnicą ciśnień między wnętrzem budynku i ujściem kanału do atmosfery.

Niekiedy takie rozwiązanie jest niewystarczające albo – ze względu na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne lub układ architektoniczny – działa wadliwie. Wówczas cyrkulację trzeba wymuszać rozwiązaniami mechanicznymi. Innymi słowy: konieczny jest montaż wentylacji. Poznań zdecydował się na takie rozwiązanie.

Mianowicie skorzystał on z usług firmy Klima Master. Na wybór tego właśnie wykonawcy wpłynęła jego bogata oferta, rzetelność i profesjonalizm. Po zapoznaniu się z obiektem oraz oczekiwaniami klienta fachowcy doradzili najlepsze wyjście, sporządzili wstępny kosztorys i przystąpili do tworzenia projektu.

Później nastąpił montaż wentylacji. Poznań przy okazji zdecydował się na rekuperację. Dzięki niej spadły miejskie wydatki na ogrzewanie. W obiektach wykorzystuje się bowiem ciepło generowane przez przebywających w nich ludzi oraz ciepło pochodzące z gruntowych wymienników.

Współpracujemy z takimi firmami jak: