Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Montaż wentylacji Poznań

Montaż wentylacji Poznań

Klima Master oferuje między innymi montaż wentylacji w Poznaniu. Jest to kompleksowa usługa zawierająca w sobie dobór, sprzedaż, a następnie instalację urządzeń wentylacyjnych dla odbiorców indywidualnych, przemysłu oraz miejsc użyteczności publicznej. Dodatkowo zapewniamy również serwis, naprawy oraz niezbędne prace modernizacyjne. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Profesjonalny montaż wentylacji Poznań z Klima Master

Montaż urządzeń wentylacyjnych to najlepszy sposób na zapewnienie właściwej wymiany powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych czy w miejscach publicznych jak sklepy, banki czy szkoły. Zapewniamy wentylację pomieszczeń przy pomocy montażu central wentylacyjnych lub rekuperatorów. Dzięki tym drugim można w znacznym stopniu zaoszczędzić na wydatkach na ogrzewanie, korzystając z odzysku ciepła, zobacz rekuperatory Poznań.

Montaż wentylacji w Poznaniu wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów, biorąc również pod uwagę warunki, jakie panują w pomieszczeniach i budynkach, w których mamy go wykonać. Nasi specjaliści doradzają optymalny rodzaj i miejsce instalacji, a następnie przygotowują wstępny kosztorys. Po jego akceptacji wykonujemy montaż urządzeń wentylacyjnych.

Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu o różnym sposobie działania m.in. wentylacją: wyciągową, nawiewowo-wywiewną czy mechaniczną. Dzięki tak dużej ofercie możemy skutecznie dopasować jej rodzaj do wszystkich typów pomieszczeń. Wykonujemy montaż wentylacji zarówno hal produkcyjnych czy magazynowych, jak i biur, sklepów oraz domów jednorodzinnych.

Jeśli interesuje Cię nasza usługa instalacji urządzeń wentylacyjnych, skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań dla Ciebie.

Klima Master z Poznania – doświadczony dostawca usług

Oprócz montażu wentylacji oferujemy również inne usługi dla mieszkańców Poznania. Ich pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie m.in. w zakładkach:

Zapraszamy do kontaktu!

Współpracujemy z takimi firmami jak: