Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Montaż wentylacji Poznań

Montaż wentylacji Poznań

Klima Master oferuje między innymi montaż wentylacji w Poznaniu. Jest to kompleksowa usługa zawierająca w sobie dobór, sprzedaż, a następnie instalację urządzeń wentylacyjnych dla odbiorców indywidualnych, przemysłu oraz miejsc użyteczności publicznej. Dodatkowo zapewniamy również serwis, naprawy oraz niezbędne prace modernizacyjne. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!
 

Zadzwoń  Napisz do nas

 

Profesjonalny montaż wentylacji Poznań z Klima Master

Montaż urządzeń wentylacyjnych to najlepszy sposób na zapewnienie właściwej wymiany powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych czy w miejscach publicznych jak sklepy, banki czy szkoły. Zapewniamy wentylację pomieszczeń przy pomocy montażu central wentylacyjnych lub rekuperatorów. Dzięki tym drugim można w znacznym stopniu zaoszczędzić na wydatkach na ogrzewanie, korzystając z odzysku ciepła, zobacz rekuperatory Poznań.

Montaż wentylacji w Poznaniu wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów, biorąc również pod uwagę warunki, jakie panują w pomieszczeniach i budynkach, w których mamy go wykonać. Nasi specjaliści doradzają optymalny rodzaj i miejsce instalacji, a następnie przygotowują wstępny kosztorys. Po jego akceptacji wykonujemy montaż urządzeń wentylacyjnych.

Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu o różnym sposobie działania m.in. wentylacją: wyciągową, nawiewowo-wywiewną czy mechaniczną. Dzięki tak dużej ofercie możemy skutecznie dopasować jej rodzaj do wszystkich typów pomieszczeń. Wykonujemy montaż wentylacji zarówno hal produkcyjnych czy magazynowych, jak i biur, sklepów oraz domów jednorodzinnych.

Jeśli interesuje Cię nasza usługa instalacji urządzeń wentylacyjnych, skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań dla Ciebie.

Klima Master z Poznania – doświadczony dostawca usług

Oprócz montażu wentylacji oferujemy również inne usługi dla mieszkańców Poznania. Ich pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie m.in. w zakładkach:

Zapraszamy do kontaktu!
 

Zadzwoń  Napisz do nas

 

Współpracujemy z takimi firmami jak: