Pompy ciepła

Pompy ciepła Poznań

Pompy ciepła, to kolejna nasza kompleksowa usługa wykonywana w Poznaniu. Polega na ich sprzedaży wraz z montażem i serwisem. Oferujemy powietrzne pompy ciepła, które są ekologiczne i ekonomiczne. Koszt pompy ciepła zainstalowanej w domu zwraca się, bo dzięki ogrzewaniu, które daje, nie ma już potrzeby korzystania z miejskiej sieci cieplnej. Ogrzewanie pompa ciepła potrafi zapewnić niezależność cieplną użytkownikom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą montażu i sprzedaży pomp ciepła.

pompa

Pompy ciepła w Poznaniu od Klima Master

Montaż i sprzedaż pomp ciepła w Poznaniu przeprowadzana przez naszą firmę gwarantuje Państwu radość z odpowiedniej temperatury powietrza w każdym pomieszczeniu. Profesjonalny montaż pomp ciepła jest przeprowadzany w praktycznie wszystkich warunkach. Jego solidne wykonanie zapewnia swobodny przepływ powietrza z miejsc o niższej do miejsc o wyższej temperaturze, gwarantując jej szybkie wyrównanie.

Domowe pompy ciepła, mogą być wykorzystywane także  w celu chłodzenia pomieszczeń, a więc pełnić niejako rolę chłodziarek lub zamrażarek. Wykorzystują przy tym powietrze pozyskiwane z gruntów lub zbiorników wodnych. Możliwości ich zastosowania jest całkiem sporo, dzięki czemu każda zainteresowana osoba na pewno znajdzie coś dla siebie.

Pompy ciepła wraz z montażem to nasza specjalność. W ramach tej usługi mają też Państwo zagwarantowany serwis, naprawy i konserwację tych urządzeń.

POMPA CIEPŁA

Rodzaje pomp ciepła od Klima Master

Nasze pompy ciepła można podzielić ze względu na sposób pobierania ciepła z otoczenia oraz ze względu na ofertę poszczególnych producentów. Jeżeli chodzi o pierwszy czynnik, oferujemy przede wszystkim powietrzne pompy ciepła, gwarantujące wymianę temperatur między powietrzem i wodą oraz poszczególnymi warstwami powietrza.

Nasza oferta przedstawia przedmioty takich producentów jak chociażby:

  • pompy ciepła LG,
  • pompy ciepła Fujitsu,
  • pompy ciepła Mitsubishi
  • pompy ciepła Daikin,
  • pompy ciepła Nibe,
  • pompy ciepła Alpha Innotec.

Tak bogata oferta pozwala na dobranie urządzenia odpowiedniego do potrzeb każdego klienta. Pozwoli mu to cieszyć się poczuciem komfortu cieplnego w praktycznie każdej sytuacji. Zapewniamy także serwis pomp ciepła.

Klima Master dokłada starań, by sprostać wymaganiom jak największego grona klientów. Jako rzetelna firma z indywidualnym podejściem do wymagań odbiorców, mamy bogatą ofertę usług. Oprócz montażu, sprzedaży i serwisu pomp ciepła, zapewniamy także: montaż i sprzedaż wentylacji, rekuperacji oraz klimatyzacji w Poznaniu. O naszych usługach można dowiedzieć się więcej z zakładek:

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, na przykład z zakresu cen naszych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 

Obszar naszych działań:

Luboń Suchy Las Swarzędz Przeźmierowo Komorniki

Współpracujemy z takimi firmami jak: