Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Tanie centrale wentylacyjne Poznań

Postęp cywilizacyjny sprawił, że ludzie zaczęli dostrzegać, że sama wymiana powietrza w pomieszczeniach to za mało. Te pochodzące z zewnątrz jest bowiem zanieczyszczone pyłami, może mieć nieodpowiednią temperaturę lub być zbyt wilgotne. Właśnie dlatego instalacje wentylacyjne zaczęły być wyposażane w elementy, które regulowały wybrane parametry powietrza. Co raz częściej montowano w nich nagrzewnice, chłodnice czy też filtry, które dziś stanowią integralny element centrali wentylacyjnych.

Centrale wentylacyjne Poznań – do czego służą?

Centrale wentylacyjne przygotowują i transportują powietrze w instalacjach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Dzięki nim możliwa jest szybka wymiana powietrza w pomieszczeniach z nawiewanym powietrzem. Urządzenie może wykonywać, w zależności od potrzeb, jedną albo nawet cztery funkcje, takie jak: filtracja, ogrzewanie, chłodzenie czy osuszanie. Dzięki wielu możliwościom, tanie centrale wentylacyjne są powszechnie stosowane w nowoczesnym przemyśle oraz budownictwie.

Nowoczesne tanie centrale wentylacyjne Poznań

Najbardziej nowoczesne instalacje pozwalają na odzyskiwanie ciepła. Pozyskują je z wydmuchiwanego powietrza, przez co ograniczają obciążenie klimatyzatora nawet o 20%, a tym samym znacząco zmniejszają zużycie energii. Niskoszumowa praca wpływa również na cichą pracę urządzenia, dzięki czemu jest ono prawie niezauważalne. Można więc cieszyć się idealnie dostosowanym powietrzem bez konieczności rezygnacji z ciszy i spokoju.

Współpracujemy z takimi firmami jak: