Kontakt

Przepisz poniżej kod z obrazka
captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Tania wentylacja poznań

Brak odpowiedniej wentylacji w zamkniętym pomieszczeniu sprawia, że gromadzi się w nim wiele substancji i związków, które negatywnie wpływają na ludzkie zdrowie i samopoczucie. W budynku gromadzi się wtedy m.in. dwutlenek węgla, który w nadmiarze powoduje bóle głowy, zmęczenie czy choroby dróg oddechowych. Niewłaściwa wentylacja źle oddziałuje również na budynek, powodując w nim wilgoć czy zagrzybienie ścian.
Czytaj więcej…

Konserwacja klimatyzatorów poznań

Utrzymanie klimatyzacji w czystości jest niezwykle ważne. Jej zaniedbanie może wiązać się z wieloma nieprzyjemnymi skutkami. Zaczynając od naszego zdrowia, ponieważ grzyby i bakterie w brudnym urządzeniu oddziałują na nasze zdrowie. Przez mniejszą wydajność instalacji oraz zwiększony pobór prądu, a co za tym idzie większy hałas. Warto więc dbać o swoją klimatyzację i regularnie ją serwisować.

Konserwacja klimatyzatorów Poznań – na czym polega?

Podczas przeglądu przeprowadza się czyszczenie i dezynfekcję filtrów parownika, czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcję parownika i tacy ociekowej. Wykonywany jest również pomiar skuteczności działania klimatyzatora. Sprawdzana jest instalacja odpływowa skroplin, a także ilość czynnika chłodniczego. Testowane są również wszystkie podzespoły urządzenia.

Konserwacja klimatyzacji Poznań – kiedy go wykonywać?

Okresowe czyszczenie instalacji powinno odbywać się dwa razy w roku. Pierwszy raz wiosną przed rozpoczęciem sezonu letniego, a drugi jesienią po jego zakończeniu. Mimo że klimatyzacja to urządzenie niemalże bezobsługowe to jej działanie jest związane z wymianą powietrza, przez co nieuniknione jest zanieczyszczenie filtrów kurzem, pyłem, pleśnią, grzybami czy bakteriami. Najwięcej zanieczyszczeń blokuje system filtrów, dlatego to właśnie jego powinno czyścić się najczęściej, nawet raz na trzy miesiące. Filtry, których zadaniem jest zatrzymywanie najmniejszych cząsteczek zanieczyszczeń najczęściej wymienia się na nowe.

Grawitacyjna wentylacja pomieszczeń poznań

Podczas budowy domu, oprócz jego estetyki należy zadbać również o właściwe wykończenie. Na szczególną uwagę zasługuje zapewnienie bezpiecznych i naturalnych warunków wentylacji. Jej rolą jest zagwarantowanie ciągłej wymiany powietrza, dzięki czemu w pomieszczeniach nie będzie gromadził się dwutlenek węgla, który w nadmiarze powoduje m.in. bóle głowy czy zmęczenie.
Czytaj więcej…

Wentylacja mechaniczna wyciągowa poznań

Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się dużą szczelnością. Dlatego też w takich budynkach należy stosować system wentylacji wymuszonej, która w mechaniczny sposób inicjuje wymianę powietrza. Jednak w przypadku tego rodzaju wentylacji należy pamiętać o tym, aby nie umieszczać wentylatorów bezpośrednio w strefie, w której przebywają ludzie.
Czytaj więcej…

Profesjonalna naprawa klimatyzacji poznań

Klimatyzacja to urządzenie, które znacznie poprawia komfort życia podczas upalnych dni. Należy pamiętać, aby odpowiednio serwisować urządzenie, ponieważ dzięki temu znaczenie wydłużymy jego żywotność.

Profesjonalna naprawa klimatyzacji Poznań – co powoduje uszkodzenie instalacji?

Najczęściej występujące problemy związane z działaniem klimatyzacji to zbyt mała ilość czynnika chłodniczego w układzie, co może być spowodowane nieszczelnym układem lub niestarannym wykonaniem połączeń kielichowych. Uszkodzenie sprężarki, często wywołane nieodpowiednim chłodzeniem sprężarki lub zbyt małą ilością czynnika chłodniczego w obiegu. Usterki podzespołów elektronicznych, wywołane skokami napięcia w sieci elektrycznej. Powietrze i wilgoć występujące w układzie chłodniczym. Zabrudzenia powierzchni wymiany ciepła w skraplaczu i parowniku. Woda wyciekająca poza obudowę jednostki wewnętrznej.

Zastanawiasz się jak zapobiegać usterkom? Na ratunek przyjedzie Klima Master, profesjonalna naprawa klimatyzacji poznań. Pamiętaj, Chcąc cieszyć się sprawnie działającą klimatyzacją należy regularnie wykonywać czynności, które zapobiegną powstaniu usterek. Regularnie wykonywany przegląd techniczny i odpowiednia obsługa serwisowa to konieczność. Do obsługi należy sprawdzenie czy układ freonowy działa poprawnie, a jeśli nie to zlikwidowanie ewentualnie występujących nieszczelności i uzupełnienie czynnika chłodniczego. Ważne jest również czyszczenie powierzchni skraplacza, filtrów oraz odgrzybianie parownika. Należy regularnie sprawdzać drożność rurki odprowadzającej skropliny z parownika oraz wszystkie podłączenia elektryczne i poprawność działania podzespołów klimatyzacji, takich jak: sprężarka, wentylatory i zawory.

Skuteczna wentylacja domu poznań

W niewentylowanym pomieszczeniu znajduje się wiele substancji i związków, które w nadmiarze negatywnie wpływają na ludzkie zdrowie i samopoczucie. Jest to m.in. dwutlenek węgla, którego nadmiar powoduje bóle głowy, uczucie zmęczenia oraz choroby dróg oddechowych. Czytaj więcej…

Tani serwis klimatyzacji poznań

Klimatyzator do sprawnego działania wymaga regularnych przeglądów. Jest to spowodowane warunkami stawianymi przez producentów, którzy wymagają cyklicznego serwisowania, aby gwarancja obowiązywała, a także względami zdrowotnymi, ponieważ instalacje, w których znajdują się bakterie i grzyby negatywnie wpływają na ludzkie zdrowie.
Czytaj więcej…

Rekuperatory powietrza Poznań

W ciągu ostatnich lat rekuperacja stała się bardziej powszechna pośród budujących domy czy inne obiekty użytkowe, a świadomość oszczędności oraz komfortu, które można dzięki niej zyskać jest coraz większa. Warto przyjrzeć się bliżej systemowi jej działania oraz zaletom jakie z niej płyną.
Czytaj więcej…

Profesjonalny montaż rekuperatorów poznań

Rekuperacja to nowoczesny system wentylacji, dzięki któremu można w pełni kontrolować przepływ powietrza w domu. Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła usuwa powietrze nasycone dwutlenkiem węgla oraz zapachami, np. po gotowaniu czy z dymem papierosowym i zastępuje je świeżym i czystym powietrzem, pełnym tlenu i bez brzydkich zapachów. Czytaj więcej…

Instalacja klimatyzatorów poznań

Klimatyzatory dzieli się ze względu na sposób w jaki pobierają i odbierają energię, ilość jednostek zewnętrznych, mobilność czy sposób pracy.

Instalacja klimatyzatorów Poznań – jak wybrać miejsce dla instalacji typu split?

Przed wykonaniem montażu należy wybrać odpowiednie miejsca dla jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Nie można przy tym zapomnieć o konieczności równomiernego rozprowadzenia powietrza w pomieszczeniu oraz o wygodzie użytkowania urządzenia. Nie należy pozwolić na nadmierne przeciągi w strefie, w której przebywają ludzie. Podczas wyboru miejsca montażu trzeba pamiętać też o łatwym dostępie do urządzenia dla serwisantów, którzy będą regularnie czyścić instalację. Jednostka zewnętrzna powinna znajdować się jak najbliżej jednostki wewnętrznej, w miejscu dobrze wentylowanym. Ważnym aspektem podczas wyboru lokalizacji jest także znalezienie miejsca, w którym hałas wentylatora nie będzie przeszkadzał mieszkańcom czy pracownikom.

Instalacja klimatyzatorów Poznań – Chcąc zamaskować kable i rury, można ukryć je w ścianie. Jednak należy mieć świadomość, że wydatki będą większe, a czas realizacji dłuższy. Alternatywnym rozwiązaniem jest listwa elektroinstalacyjna, która nie wymaga dodatkowych prac. Wystarczy, że zostanie przemontowana do ściany.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu poznań

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu Poznań

Kiedy zbliża się lato, a temperatura powietrza jest coraz wyższa zaczynamy myśleć o montażu klimatyzatora, który pozwoli cieszyć się idealną temperaturą pomieszczenia, niezależnie od pogody. Czytaj więcej…

Tanie klimatyzatory poznań

Tanie Klimatyzatory Poznań – który wybrać?

Klimatyzatory są dostępne na rynku w wielu różnych wersjach. Przed zakupem warto zastanowić się, który rodzaj będzie najbardziej odpowiadał potrzebom pomieszczenia.
Czytaj więcej…

Instalowanie klimatyzacji poznań

Klimatyzacja to jeden z elementów wyposażenia, dzięki któremu można cieszyć się idealnym komfortem o każdej porze roku. W upalne dni, w pomieszczeniu panuje przyjemny chłód, a zimą można nagrzać je do odpowiedniej temperatury.
Czytaj więcej…

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji poznań

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji Poznań – dlaczego należy czyścić instalację?

Klimatyzatory, zarówno stacjonarne jak i mobilne, wymagają cyklicznych przeglądów, podczas których sprawdzana jest ich czystość. Jest to spowodowane warunkami dyktowanymi przez producentów w celu utrzymania gwarancji oraz względami zdrowotnymi. Przeglądu klimatyzacji należy dokonywać minimum dwa razy w roku.
Czytaj więcej…

Tanie centrale wentylacyjne poznań

Postęp cywilizacyjny sprawił, że ludzie zaczęli dostrzegać, że sama wymiana powietrza w pomieszczeniach to za mało. Te pochodzące z zewnątrz jest bowiem zanieczyszczone pyłami, może mieć nieodpowiednią temperaturę lub być zbyt wilgotne. Właśnie dlatego instalacje wentylacyjne zaczęły być wyposażane w elementy, które regulowały wybrane parametry powietrza. Co raz częściej montowano w nich nagrzewnice, chłodnice czy też filtry, które dziś stanowią integralny element centrali wentylacyjnych.

Czytaj więcej…

Centrale wentylacyjne Poznań

Różnica temperatur oraz ciśnień wprawia powietrze w ruch. Tak zachodzi wentylacja grawitacyjna, którą wykonuje się w każdym budynku mieszkalnym i w wielu obiektach użytkowych. Czytaj więcej…

Instalacja klimatyzacji Poznań

Żyjemy w takim klimacie, w którym praktycznie co rok doświadczamy tropikalnych upałów. Gdy jesteśmy akurat na urlopie, nie ma problemu. Jednak będąc w pracy, przeżywamy koszmarne męki. Pocimy się, jest nam duszno, nie możemy się skoncentrować. To znak, że konieczna jest instalacja klimatyzacji. Poznań już się na nią zdecydował. Czytaj więcej…

Serwis klimatyzacji Poznań

By klimatyzacja działała bez zarzutu, musi być poddawana regularnym przeglądom. Unia Europejska zaleca, by robić to przynajmniej dwa razy w roku. Pozwoli to wydłużyć żywotność urządzeń i uchroni użytkowników pomieszczeń przed chorobami, jakie mogą być następstwem bakterii i pleśni zalegających w nieczyszczonych przewodach.
Konserwacje należy zlecać firmie wykonującej serwis klimatyzacji. Poznań ma już swojego usługodawcę. Jest nim firma Klima Master, która należy do branżowych liderów w stolicy Wielkopolski i jej okolicach.

Przedsiębiorstwo słynie z profesjonalnego podejścia do potrzeb klienta oraz szerokiej oferty. Jego pracownicy regularnie poszerzają wiedzę techniczną, uczestnicząc w branżowych szkoleniach. To pozwala im jeszcze skuteczniej rozwiązywać problemy, z jakimi zgłaszają się do nich klienci.

Konikiem firmy Klima Master jest serwis klimatyzacji. Poznań od lat korzysta z usług tylko tego wykonawcy. Może bowiem liczyć na fachowe doradztwo, krótkie terminy realizacji i kompetentną obsługę w trybie 24/7.

Napraw klimatyzacji Poznań

Na komfort korzystania z klimatyzacji wpływa m.in. sprawność systemu. Wiadomo, że urządzenia chłodzące się zużywają. Szybkość tego procesu zależy od sposobu eksploatacji, stosowania się do zaleceń producenta i częstotliwości dokonywania przeglądów. Czytaj więcej…

Naprawa klimatyzacji Poznań

Na komfort korzystania z klimatyzacji wpływa m.in. sprawność systemu. Wiadomo, że urządzenia chłodzące się zużywają. Szybkość tego procesu zależy od sposobu eksploatacji, stosowania się do zaleceń producenta i częstotliwości dokonywania przeglądów. Czytaj więcej…

Wentylacja mechaniczna Poznań

W literaturze przedmiotu sterowana wymiana powietrzem opisywana jest jako wentylacja mechaniczna. Poznań jest miejscem, w którym znaleźć można przykłady praktycznego zastosowania tego rozwiązania. Czytaj więcej…

Wentylacja pomieszczeń Poznań

Istnieją cztery rodzaje wentylacji. Najprostszym sposobem na wymianę powietrza jest doprowadzenie do przeciągu, czyli otwarcie otworów znajdujących się w różnych ścianach obiektu. Czytaj więcej…

Montaż wentylacji Poznań

Montaż wentylacji Poznań

Wymianę powietrza w obiekcie można zapewnić różnymi sposobami. Zwykle jest to wentylacja grawitacyjna, czyli cyrkulacja wywołana różnicą ciśnień między wnętrzem budynku i ujściem kanału do atmosfery. Czytaj więcej…

Montaż rekuperatorów Poznań

Wentylacja budynku jest konieczna. Jednak wraz z nią traci się ciepło, przez co świeże powietrze trzeba ogrzewać. W rzeczywistości traci się więc dwa razy. Rozwiązaniem jest rekuperacja, czyli odzysk ciepła z powietrza wywiewanego i ogrzewanie nim powietrza tłoczonego do wnętrza. Czytaj więcej…

Rekuperatory Poznań

Dostępne obecnie technologie pozwalają na wielokrotne obniżenie rachunków za ogrzewanie. Domy i biura można ogrzać energią pochodzenia naturalnego oraz tą emitowaną przez przebywających w nich ludzi. Umożliwiają to rekuperatory. Poznań jest miejscem, w którym można zapoznać się ich funkcjonowaniem. Czytaj więcej…

Wentylacja domu Poznań

Ślady pleśni na ścianach, utrzymująca się na szybach para wodna, wyczuwalny wzrost wilgotności w domu to oznaki źle działającej wentylacji. Zagraża to zdrowiu domowników, którzy mogą skarżyć się na ból głowy, ciągłe problemy z koncentracją, znużenie i zmęczenie. Konsekwencją niedoboru świeżego powietrza jest też osłabienie odporności, czyli większa podatność na przeziębienia. Czytaj więcej…

Wentylacja Poznań

Na nasze samopoczucie wpływa wiele czynników. Wśród nich są te o charakterze środowiskowym. Chodzi m.in. o jakość powietrza, którym oddychamy na co dzień w domach, biurach, szkołach czy urzędach. Czytaj więcej…

Czyszczenie klimatyzacji Poznań

Posiadanie klimatyzacji jest niewątpliwe dużym udogodnieniem. Dzięki niej stajemy się niezależni od panujących warunków atmosferycznych. Upał czy zbytnia wilgotność już nam nie przeszkadzają. Zawsze możemy cieszyć się optymalnym mikroklimatem. Czytaj więcej…

Montaż klimatyzacji Poznań

Klimatyzacja powala utrzymać pożądane warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Dzięki niej powietrze zawsze będzie mieć optymalną temperaturę i wilgotność. Zawsze też będzie świeże. To wszystko sprawi, że pracownicy czy domownicy będą mogli o każdej porze roku wydajnie pracować czy efektywnie odpoczywać – bez względu na panującą na zewnątrz pogodę.

Nie musi być już problemem montaż klimatyzacji. Poznań rozwiązał go, zamawiając usługę instalacji u dostawcy. Ten przyjechał, zaprojektował, wycenił i zamontował system. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko.

Było to możliwe, ponieważ wszystkim zajęła się firma Klima Master. To lider branży w regionie. Specjalizuje się w sprzedaży, serwisowaniu i montażu klimatyzacji, klimatyzatorów, rekuperatorów, wentylatorów i pomp ciepła.

Na koszty usługi wpłynęło wiele czynników. To, ile pieniędzy na montaż klimatyzacji Poznań ostatecznie przeznaczył, zależało m.in. od ilości wykorzystanych materiałów, typu linii chłodniczej i umiejscowienia agregatu.

Montaż klimatyzatorów Poznań

W zależności od wersji klimatyzatory bywają mniej i bardziej skomplikowane. W związku z tym ich montaż może sprawiać niektórym nabywcom pewne problemy. Nie zawsze też klienci dysponują odpowiednimi narzędziami i zapleczem technicznym, który umożliwiałby poprawną instalację urządzenia.

W takich sytuacjach warto zamówić montaż klimatyzatorów. Poznań korzysta z takiego rozwiązania, oferowanego przez firmę Klima Master.
Dzięki temu ma pewność, że zostanie kompleksowo obsłużony. Otrzyma projekt, fachowe doradztwo, wysokiej jakości sprzęt. Pozbędzie się też problemu z instalacją. Tym zajmą się fachowcy z Klima Master. To poznańskie przedsiębiorstwo od lat uchodzi za jednego z liderów branży chłodniczej w tamtejszym regionie.

Decydując się na profesjonalny montaż klimatyzatorów, Poznań ma pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana szybko i sprawnie. Zanim jednak do tego dojdzie, pozna ostateczny koszt usługi, która zostanie wyceniona przez montera.

Instalacja klimatyzacji Poznań

Żyjemy w takim klimacie, w którym praktycznie co rok doświadczamy tropikalnych upałów. Gdy jesteśmy akurat na urlopie, nie ma problemu. Jednak będąc w pracy, przeżywamy koszmarne męki. Pocimy się, jest nam duszno, nie możemy się skoncentrować. To znak, że konieczna jest instalacja klimatyzacji. Poznań już się na nią zdecydował.

Nie musi się teraz obawiać spadku wydajności zakładów pracy w okresie wakacyjnym. W biurach i domach panuje bowiem przyjazny mikroklimat. Powietrze ma optymalną temperaturę i wilgotność, a do tego jest na bieżąco wentylowane. Nikomu nie jest za gorąco ani za zimno. Nikt nie odczuwa parności.

W dodatku dzięki inwestycji w klimatyzatory w Poznaniu spadła liczba awarii urządzeń elektrycznych, które w upały się przegrzewają, ponieważ ich systemy chłodzenia okazują się niewydolne.

Oprócz biur i mieszkań optymalne warunki potrzebne są też w wielu zakładach produkcyjnych, np. przemyśle mleczarskim. Wynika to z zachodzących tam procesów przemysłowych. By produkowane wyroby miały najwyższą jakość, wymagana jest instalacja klimatyzacji. Poznań pokazuje, że inwestycja w nowoczesne rozwiązania chłodzące przynosi same korzyści.

Klimatyzacja to jeden z elementów wyposażenia, dzięki któremu można cieszyć się idealnym komfortem o każdej porze roku. W upalne dni, w pomieszczeniu panuje przyjemny chłód, a zimą można nagrzać je do odpowiedniej temperatury.

Instalowanie klimatyzacji Poznań – jak zrobić to prawidłowo?

Na rynku są dostępne dwa rodzaje klimatyzatorów – przenośne, które wystarczy podłączyć do gniazdka oraz ścienne, które są najczęściej stosowanym rozwiązaniem. Chcąc zamontować klimatyzator ścienny należy wynająć firmę, która wykona instalację w poprawny i bezpieczny sposób.

Podstawowe urządzenie klimatyzatora składa się z dwóch części – zewnętrznej, wykonanej ze skraplacza, sprężarki oraz wentylatora i wewnętrznej, w której skład wchodzą parownik oraz wentylator. Waga elementu zewnętrznego jest znacząco większa od wewnętrznego. Dwie części są ze sobą połączone za pomocą specjalnych przewodów chłodniczych złączonych klamrą. Dlatego też należy pamiętać, aby odległość pomiędzy dwoma elementami nie była dłuższa niż przewody chłodnicze.

Ile trwa Instalowanie klimatyzacji w Poznaniu? Cały proces montażu urządzenia nie powinien trwać dłużej niż cztery godziny przy standardowym montażu. Na początku trzeba wybrać miejsce na zamontowanie części zewnętrznej, a dopiero później można umiejscowić drugą część. Najlepiej, aby była to najbardziej nasłoneczniona część budynku, dlatego że z tej strony najbardziej się on nagrzewa.

Klimatyzatory dzieli się ze względu na sposób w jaki pobierają i odbierają energię, ilość jednostek zewnętrznych, mobilność czy sposób pracy.

Instalacja klimatyzatorów Poznań – jak wybrać miejsce dla instalacji typu split?

Przed wykonaniem montażu należy wybrać odpowiednie miejsca dla jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Nie można przy tym zapomnieć o konieczności równomiernego rozprowadzenia powietrza w pomieszczeniu oraz o wygodzie użytkowania urządzenia. Nie należy pozwolić na nadmierne przeciągi w strefie, w której przebywają ludzie. Podczas wyboru miejsca montażu trzeba pamiętać też o łatwym dostępie do urządzenia dla serwisantów, którzy będą regularnie czyścić instalację. Jednostka zewnętrzna powinna znajdować się jak najbliżej jednostki wewnętrznej, w miejscu dobrze wentylowanym. Ważnym aspektem podczas wyboru lokalizacji jest także znalezienie miejsca, w którym hałas wentylatora nie będzie przeszkadzał mieszkańcom czy pracownikom.

Instalacja klimatyzatorów Poznań – Chcąc zamaskować kable i rury, można ukryć je w ścianie. Jednak należy mieć świadomość, że wydatki będą większe, a czas realizacji dłuższy. Alternatywnym rozwiązaniem jest listwa elektroinstalacyjna, która nie wymaga dodatkowych prac. Wystarczy, że zostanie przemontowana do ściany.

Montaż klimatyzatorów Poznań

W zależności od wersji klimatyzatory bywają mniej i bardziej skomplikowane. W związku z tym ich montaż może sprawiać niektórym nabywcom pewne problemy. Nie zawsze też klienci dysponują odpowiednimi narzędziami i zapleczem technicznym, który umożliwiałby poprawną instalację urządzenia. Czytaj więcej…

Serwis klimatyzatorów Poznań

Nowoczesna klimatyzacja to system używany praktycznie non stop. Wynika to z jej funkcji. Obecnie dostępne rozwiązania pozwalają nie tylko chłodzić powietrze, ale też je ogrzewać, nawilżać i wymieniać. Ponadto możliwy jest również odzysk ciepła ze zużytego powietrza (fachowo określa się to mianem rekuperacji). Czytaj więcej…

Klimatyzatory Poznań

Mogą być montowane na ścianach, przy stropach, przy podłogach, pod sufitem albo w przewodzie wentylacyjnym. Niektóre można też przenosić między pomieszczeniami. Uruchamiają się automatycznie lub po wymuszonym włączeniu. Czytaj więcej…

Klimatyzacja Poznań

Upał i duża wilgotność już nie muszą być letnią zmorą pracowników biurowych. Optymalne warunki do pracy i codziennego funkcjonowania może zapewnić im klimatyzacja. Poznań jest tego najlepszym przykładem. Czytaj więcej…

Współpracujemy z takimi firmami jak: