Zadaj pytanie:

Centrale wentylacyjne Poznań

Różnica temperatur oraz ciśnień wprawia powietrze w ruch. Tak zachodzi wentylacja grawitacyjna, którą wykonuje się w każdym budynku mieszkalnym i w wielu obiektach użytkowych.

Z wielu powodów nie jest to rozwiązanie idealne. W związku z tym coraz więcej podmiotów decyduje się na wentylację mechaniczną. Dodatkowo część klientów instaluje rekuperację, czyli urządzenia odzyskujące ciepło z usuwanego powietrza i ogrzewające nim powietrze nawiewane.

Najważniejszym elementem rekuperatorów są centrale wentylacyjne. Poznań to miejsce, w którym można nabyć te części. Oferuje je firma Klima Master, które zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisowaniem klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła.

Jej asortyment tworzą też rekuperatory różnego rodzaju. Ich sprawność dochodzi nawet do 95 proc. Taką wydajność zapewniają wielokanałowe centrale wentylacyjne. Poznań zlecił więc ich masowy montaż.

Przez kilka tygodni, dzień w dzień w wielu miejscach można było spotkać fachowców z Klima Master uwijających się jak w ukropie. Instalowali rekuperację w szkołach, szpitalach, urzędach, domach opieki. Dzięki temu miasto sporo zaoszczędziło na ogrzewaniu.

Współpracujemy z takimi firmami jak: