Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Centrale wentylacyjne Poznań

Różnica temperatur oraz ciśnień wprawia powietrze w ruch. Tak zachodzi wentylacja grawitacyjna, którą wykonuje się w każdym budynku mieszkalnym i w wielu obiektach użytkowych.

Z wielu powodów nie jest to rozwiązanie idealne. W związku z tym coraz więcej podmiotów decyduje się na wentylację mechaniczną. Dodatkowo część klientów instaluje rekuperację, czyli urządzenia odzyskujące ciepło z usuwanego powietrza i ogrzewające nim powietrze nawiewane.

Najważniejszym elementem rekuperatorów są centrale wentylacyjne. Poznań to miejsce, w którym można nabyć te części. Oferuje je firma Klima Master, które zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisowaniem klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła.

Jej asortyment tworzą też rekuperatory różnego rodzaju. Ich sprawność dochodzi nawet do 95 proc. Taką wydajność zapewniają wielokanałowe centrale wentylacyjne. Poznań zlecił więc ich masowy montaż.

Przez kilka tygodni, dzień w dzień w wielu miejscach można było spotkać fachowców z Klima Master uwijających się jak w ukropie. Instalowali rekuperację w szkołach, szpitalach, urzędach, domach opieki. Dzięki temu miasto sporo zaoszczędziło na ogrzewaniu.

Współpracujemy z takimi firmami jak: