Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Serwis klimatyzacji Poznań

Serwis klimatyzacji Poznań

Serwis klimatyzacji oferowany przez Klima Master z Poznania sprawia, że klimatyzacja działała bez zarzutu. Unia Europejska zaleca, by robić przegląd przynajmniej dwa razy w roku. Pozwoli to wydłużyć żywotność urządzeń i uchroni użytkowników pomieszczeń przed chorobami, jakie mogą być następstwem bakterii i pleśni zalegających w nieczyszczonych przewodach.

Konserwacje należy zlecać firmie wykonującej serwis klimatyzacji. Poznań ma już swojego usługodawcę. Jest nim firma Klima Master, która należy do branżowych liderów w stolicy Wielkopolski i jej okolicach. Przedsiębiorstwo słynie z profesjonalnego podejścia do potrzeb klienta oraz szerokiej oferty. Jego pracownicy regularnie poszerzają wiedzę techniczną, uczestnicząc w branżowych szkoleniach. To pozwala im jeszcze skuteczniej rozwiązywać problemy, z jakimi zgłaszają się do nich klienci.

Jedną ze specjalności firmy Klima Master jest naprawa i serwis klimatyzacji. Poznań od lat korzysta z usług tylko tego wykonawcy. Może bowiem liczyć na fachowe doradztwo, krótkie terminy realizacji i kompetentną obsługę w trybie 24/7.
 

Zadzwoń  Napisz do nas

 

Naprawa klimatyzacji Poznań

Na komfort korzystania z klimatyzacji wpływa m.in. sprawność systemu. Wiadomo, że urządzenia chłodzące się zużywają. Szybkość tego procesu zależy od sposobu eksploatacji, stosowania się do zaleceń producenta i częstotliwości dokonywania przeglądów.

Niekiedy może się zdarzyć, że będzie konieczna naprawa klimatyzacji. Poznań jest na takie sytuacje przygotowany. Współpracuje on z firmą Klima Master, która o klimatyzacji i klimatyzatorach, rekuperacji, wentylacji i pompach ciepła wie wszystko.

Jej pracownicy to fachowcy i profesjonaliści w każdym calu. Zawsze są do dyspozycji klienta. W razie potrzeby doradzą i w przystępny sposób wytłumaczą zawiłości systemu. Przedstawią też najlepsze opcje w przypadku, gdy będzie potrzebna naprawa klimatyzacji. Poznań więc zaufał tym ekspertom i korzysta z ich usług zawsze, gdy coś niedobrego dzieje się z klimatyzatorami.

W zamian może liczyć na staranne i solidne wykonawstwo oraz rzetelne podejście. Usługi serwisowe Klima Master stoją bowiem na najwyższym poziomie.

Profesjonalna naprawa klimatyzacji Poznań

Klimatyzator to urządzenie, które znacznie poprawia komfort życia podczas upalnych dni. Regularny i prawidłowo wykonywany serwis klimatyzacji domowej, przemysłowej czy biurowej, to gwarancja jej dłuższej żywotności.

Profesjonalna naprawa klimatyzacji Poznań – co powoduje uszkodzenie instalacji?

Najczęściej występujące problemy związane z działaniem klimatyzacji to:

  • zbyt mała ilość czynnika chłodniczego w układzie, co może być spowodowane nieszczelnym układem lub niestarannym wykonaniem połączeń kielichowych;
  • uszkodzenie sprężarki, często wywołane nieodpowiednim chłodzeniem lub zbyt małą ilością czynnika chłodniczego w obiegu;
  • usterki podzespołów elektronicznych, wywołane skokami napięcia w sieci elektrycznej;
  • powietrze i wilgoć występujące w układzie chłodniczym;
  • zabrudzenia powierzchni wymiany ciepła w skraplaczu i parowniku;
  • woda wyciekająca poza obudowę jednostki wewnętrznej.

Zastanawiasz się jak zapobiegać usterkom? Na ratunek przyjedzie Klima Master, oferująca pełen serwis i naprawę klimatyzacji w Poznaniu. Pamiętaj, chcąc cieszyć się sprawnie działającą klimatyzacją, należy regularnie wykonywać czynności, które zapobiegną powstaniu usterek. Regularnie wykonywany przegląd techniczny i odpowiednia obsługa serwisowa to konieczność.

Do obsługi należy sprawdzenie, czy układ freonowy działa poprawnie, a jeśli nie to zlikwidowanie ewentualnie występujących nieszczelności i uzupełnienie czynnika chłodniczego. Ważne jest również czyszczenie powierzchni skraplacza, filtrów oraz odgrzybianie parownika. Należy regularnie sprawdzać drożność rurki odprowadzającej skropliny z parownika oraz wszystkie podłączenia elektryczne i poprawność działania podzespołów klimatyzacji, takich jak: sprężarka, wentylatory i zawory.

Utrzymanie klimatyzacji w czystości jest niezwykle ważne. Jej zaniedbanie może wiązać się z wieloma nieprzyjemnymi skutkami. Zaczynając od naszego zdrowia, ponieważ grzyby i bakterie w brudnym urządzeniu oddziałują na nasze zdrowie. Przez mniejszą wydajność instalacji oraz zwiększony pobór prądu, a co za tym idzie większy hałas. Warto więc dbać o swoją klimatyzację i regularnie ją serwisować.

Konserwacja klimatyzatorów Poznań – na czym polega?

Podczas serwisu klimatyzatorów przeprowadza się: czyszczenie i dezynfekcję filtrów parownika, czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcję parownika i tacy ociekowej. Wykonywany jest również pomiar skuteczności działania klimatyzatora. Sprawdzana jest instalacja odpływowa skroplin, a także ilość czynnika chłodniczego. Testowane są wszystkie podzespoły urządzenia.
 

Zadzwoń  Napisz do nas

 

Konserwacja klimatyzacji Poznań – kiedy go wykonywać?

Okresowe czyszczenie klimatyzatorów powinno odbywać się dwa razy w roku. Pierwszy raz wiosną przed rozpoczęciem sezonu letniego, a drugi jesienią po jego zakończeniu. Mimo że klimatyzator to urządzenie niemalże bezobsługowe to jego działanie jest związane z wymianą powietrza, przez co nieuniknione jest zanieczyszczenie filtrów kurzem, pyłem, pleśnią, grzybami czy bakteriami.

Najwięcej zanieczyszczeń blokuje system filtrów, dlatego to właśnie jego powinno czyścić się najczęściej, nawet raz na trzy miesiące. Filtry, których zadaniem jest zatrzymywanie najmniejszych cząsteczek zanieczyszczeń,najczęściej wymienia się na nowe. Brak regularnego serwisu może skutkować uszkodzeniem i koniecznością naprawy klimatyzatorów.

Konieczność regularnego serwisu i konserwacji klimatyzacji domowej to cena, którą warto zapłacić za komfort przebywania w przyjemnie schłodzonym pomieszczeniu. Klima Master oferuje także usługę montażu i sprzedaż klimatyzacji Poznań.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług tego przedsiębiorstwa w zakładkach:

Współpracujemy z takimi firmami jak: