Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu poznań

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu Poznań

Kiedy zbliża się lato, a temperatura powietrza jest coraz wyższa zaczynamy myśleć o montażu klimatyzatora, który pozwoli cieszyć się idealną temperaturą pomieszczenia, niezależnie od pogody. Dziś producenci oferują całą gamę urządzeń, które są nie tylko funkcjonalne, ale również idealnie wpasowują się w wystrój wnętrza.

Do domów i mieszkań zazwyczaj wybiera się klimatyzatory typu split lub w przypadku chęci klimatyzowania kilku pomieszczeń – multisplit.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, Poznań – na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia? Dostępne na rynku klimatyzatory są wyposażone w wiele funkcji dodatkowych. Wybierając urządzenie należy zastanowić się, które z nich będą przydatne, aby nie zwiększać kosztów urządzenia oraz zużycia przez nie energii elektrycznej. Oprócz tego, należy zastanowić się jaka moc klimatyzatora będzie odpowiednia dla zapotrzebowania pomieszczenia. Zapotrzebowanie chłodu powinno wynosić od 80 -150 W/m2. Jest to regulowane czynnikami takimi jak: liczba osób, która zazwyczaj w nim przebywa, położenia względem stron świata, wielkości okien. Zawsze warto poprosić o fachową poradę doradcy.

Jak dbać o klimatyzator?

Urządzenie należy czyścić raz lub dwa razy w roku. Przed rozpoczęciem sezonu letniego w przypadku instalacji, które tylko chłodzą oraz po jego zakończeniu, w przypadku urządzeń chłodząco-grzewczych. Ważne jest również to, aby regularnie wymieniać filtr.

Współpracujemy z takimi firmami jak: