Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Montaż rekuperatorów Poznań

Wentylacja budynku jest konieczna. Jednak wraz z nią traci się ciepło, przez co świeże powietrze trzeba ogrzewać. W rzeczywistości traci się więc dwa razy. Rozwiązaniem jest rekuperacja, czyli odzysk ciepła z powietrza wywiewanego i ogrzewanie nim powietrza tłoczonego do wnętrza.

Całość funkcjonuje w pełni automatycznie. Łatwe sterowanie, np. prędkością wentylatorów, zapewnia jednostka centralna. Na wydajność urządzeń wpływa nie tylko ich rodzaj (kluczowa jest konstrukcja wymienników), ale też montaż rekuperatorów. Poznań się o tym przekonał.

W kilku przypadkach zdecydowano się na samodzielną instalację. Wyniki odzysku były dobre. Jednak gdy zadanie wykonali profesjonaliści z firmy Klima Master, udało się odzyskać 95 proc. ciepła! Taką sprawność zapewnił wymiennik przeciwprądowy o spiralnym kształcie kanałów.

Istnieje jeszcze jeden poważny argument, by to fachowcom zlecić montaż rekuperatorów. Poznań dzięki tej opcji otrzymał produkt najlepiej dopasowany do jego wymagań. Został profesjonalnie i rzetelnie obsłużony.

Współpracujemy z takimi firmami jak: