Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Profesjonalny montaż rekuperatorów poznań

Montaż rekuperatorów

Rekuperacja to nowoczesny system wentylacji, dzięki któremu można w pełni kontrolować przepływ powietrza w domu. Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła usuwa powietrze nasycone dwutlenkiem węgla oraz zapachami, np. po gotowaniu czy z dymem papierosowym i zastępuje je świeżym i czystym powietrzem, pełnym tlenu i bez brzydkich zapachów. Oprócz wymiany powietrza rekuperator odzyskuje także ciepło z usuwanego z budynku powietrza. Dzieje się to przy pomocy wymiennika ciepła i pozwala na odzyskanie nawet 92% ciepła, które w przypadku tradycyjnego klimatyzatora znalazłoby się poza budynkiem.

Profesjonalny montaż rekuperatorów Poznań – jak wykonać instalację?

Aby rekuperacja działała poprawnie, należy wykonać prawidłowy projekt instalacji, wybrać dobrej klasy rekuperator. Należy także oszacować ilość powietrza w budynku oraz odpowiednio dobrać centralę wentylacyjną, czyli rekuperator. Na koniec trzeba jeszcze odpowiednio wyregulować system zgodnie z założonymi parametrami.

Odczuj zalety rekuperacji już dziś i wybierz profesjonalny montaż rekuperatorów w Poznaniu.  Na nowoczesnym systemie klimatyzacji zyskuje nie tylko dom, ale również jego domownicy. Budynek jest chroniony przed wilgocią, która powoduje rozwój grzybów, okna nie parują, pranie schnie szybciej, a koszty eksploatacji domu są niższe. Człowiek może zaś cieszyć się świeżym powietrzem, ciepłem i komfortem o każdej porze, bez przeciągów, hałasów i insektów docierających z zewnątrz.

Sprawdź również:

rekuperatory Poznań

Współpracujemy z takimi firmami jak: