Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Rekuperatory powietrza Poznań

W ciągu ostatnich lat rekuperacja stała się bardziej powszechna pośród budujących domy czy inne obiekty użytkowe, a świadomość oszczędności oraz komfortu, które można dzięki niej zyskać jest coraz większa. Warto przyjrzeć się bliżej systemowi jej działania oraz zaletom jakie z niej płyną.

Rekuperatory powietrza Poznań – jak działa instalacja?

Każdy, kto jest świadomy tego jak ważna jest prawidłowa wentylacja budynku oraz jakie konsekwencje wynikają z jej braku, wie, dlaczego warto zainwestować w rekuperator. Rekuperacja to proces odzyskania energii z zanieczyszczonego powietrza, przy jednoczesnym dostarczeniu do budynku świeżego i filtrowanego. Do wymiany dochodzi nieustannie przez cały rok. Nie ma potrzeby otwierania okien, tak jak w przypadku wentylacji grawitacyjnej.

Rekuperatory powietrza Poznań – zalety rekuperacji

Wymiennik ciepła w rekuperatorze pozwala odzyskać część ciepła z wywiewanego z pomieszczenia powietrza i ogrzewa nim powietrze nawiewane. Rekuperator pozwala na dostarczenie do mieszkania świeżego powietrza bez konieczności otwierania okien. Dzięki temu można uniknąć płynącego z zewnątrz hałasu, uciążliwych insektów czy pyłków i zanieczyszczeń, wpadających wraz z powietrzem. W domu z rekuperacją znajduje się także dużo mniej dwutlenku węgla, co wpływa m.in. na lepszy sen.

Współpracujemy z takimi firmami jak: