Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Serwis klimatyzatorów Poznań

Nowoczesna klimatyzacja to system używany praktycznie non stop. Wynika to z jej funkcji. Obecnie dostępne rozwiązania pozwalają nie tylko chłodzić powietrze, ale też je ogrzewać, nawilżać i wymieniać. Ponadto możliwy jest również odzysk ciepła ze zużytego powietrza (fachowo określa się to mianem rekuperacji).

Urządzania chłodzące tak jak samochody wymagają okresowych przeglądów. Dzięki temu będą działać bez zarzutu i unikną poważnych i kosztownych awarii. Warto więc mieć swój zaufany serwis klimatyzatorów. Poznań już znalazł. To firma Klima Master.

Na tle konkurencji wyróżnia się ona profesjonalizmem i rzetelnością. Zawsze dopasowuje rozwiązanie do możliwości i potrzeb nabywców. Każdemu fachowo doradza wybór sprzętu. Na życzenie wykonuje analizy inwestycji w zakresie klimatyzacji.

Mocną stroną Klima Master jest też serwis klimatyzatorów. Poznań korzysta z jego usług przynajmniej dwa razy w roku, gdyż tak sugerują dyrektywy Unii Europejskiej.

Współpracujemy z takimi firmami jak: