Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Tania wentylacja poznań

Tania wentylacja

Brak odpowiedniej wentylacji w zamkniętym pomieszczeniu sprawia, że gromadzi się w nim wiele substancji i związków, które negatywnie wpływają na ludzkie zdrowie i samopoczucie. W budynku gromadzi się wtedy m.in. dwutlenek węgla, który w nadmiarze powoduje bóle głowy, zmęczenie czy choroby dróg oddechowych. Niewłaściwa wentylacja źle oddziałuje również na budynek, powodując w nim wilgoć czy zagrzybienie ścian.

Rodzaje taniej wentylacji Poznań

Wyróżnia się kilka rodzajów taniej wentylacji domowej. Pierwszym z nich jest wentylacja naturalna, której zaletą są niskie koszty eksploatacji oraz oszczędność miejsca. Wada to uzależnienie jej działania od warunków pogodowych. Kolejnym rodzajem jest wentylacja mechaniczna, która zapewnia pełną skuteczność wymiany powietrza, jednak jest zależna od zasilania energią elektryczną. Trzecim rodzajem wentylacji jest hybrydowa, czyli połączenie mechanicznej i grawitacyjnej. Jej działanie opiera się na warunkach atmosferycznych, jeśli umożliwiają wentylację naturalną, to taka jest wykorzystywana. Jednak jeśli nie, włączane są urządzenia mechaniczne.

Nawiewno -wywiewna wentylacja Poznań

Istnieje także wentylacja nawiewno-wywiewna, która może pochwalić się przewagą nad wentylacją wyciągową. Jej główną zaletą jest możliwość nagrzania nawiewanego powietrza za pomocą rekuperatora lub schłodzenia go za pomocą gruntownego wymiennika ciepła. Do minusów tego rodzaju wentylacji należy złożona i długa sieć kanałów: wyciągowych i nawiewnych, co również przyczynia się do większego zużycia energii elektrycznej niż miało to miejsce w przypadku wentylacji wyciągowej.

Sprawdź nasze inne usługi:

 

Współpracujemy z takimi firmami jak: