Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Wentylacja mechaniczna Poznań

W literaturze przedmiotu sterowana wymiana powietrzem opisywana jest jako wentylacja mechaniczna. Poznań jest miejscem, w którym znaleźć można przykłady praktycznego zastosowania tego rozwiązania.

Cyrkulację powietrza zapewniają tam wentylatory. Montuje się je domach, biurach, urzędach, szkołach, zakładach produkcyjnych, magazynach i w wielu innych obiektach. W efekcie utrzymuje się w nich odpowiedni mikroklimat. Co to oznacza?

Na ścianach nie rozwija się pleśń, a na szybach nie osadza się para wodna. Nie występuje też ciąg wsteczny w kratkach wentylacyjnych, czyli nie wyczuwa się tam zapachów pleśni, posiłków, papierosów i innych dymów.

To nie koniec zalet, jakie przynosi wentylacja mechaniczna. Poznań zaobserwował też, że osoby przebywające w pomieszczeniach wyposażonych w wentylatory nie skarżą się na bóle głowy, senność ani znużenie. Nie mają też podrażnionych błon śluzowych. Nie cierpią na alergie ani choroby układu oddechowego. To wszystko jest efektem zamontowania wentylacji sterowanej.

Współpracujemy z takimi firmami jak: