Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Wentylacja mechaniczna Poznań

Wentylacja mechaniczna Poznań

Proponowana przez nas wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła w Poznaniu to doskonałe rozwiązanie dla domu, szkoły, biura, urzędu, zakładów produkcyjnych, magazynów i wielu innych obiektów. Zapewniamy pomoc w doborze właściwego rekuperatora, aby optymalnie wykorzystać jego działanie. Nasza oferta obejmuje pełen serwis i montaż wentylacji w Poznaniu. Warto się z nią zapoznać!

Wentylacja mechaniczna w ofercie Klima Master z Poznania

Oferujemy wentylację mechaniczną w Poznaniu w korzystnej cenie. Centrale wentylacyjne sterują powietrzem, zapewniając jego cyrkulację. Dzięki temu osoby korzystające z niej mają lepsze samopoczucie, nie skarżą się na bóle głowy, senność lub znużenie. Wentylacja mechaniczna pomieszczeń to dobry wybór i inwestycja w zdrowie!

Wykonujemy też usługi montażu innych systemów. Naszą pełną ofertę możesz sprawdzić pod linkami:

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Współpracujemy z takimi firmami jak: