Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Wentylacja mechaniczna wyciągowa poznań

Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się dużą szczelnością. Dlatego też w takich budynkach należy stosować system wentylacji wymuszonej, która w mechaniczny sposób inicjuje wymianę powietrza. Jednak w przypadku tego rodzaju wentylacji należy pamiętać o tym, aby nie umieszczać wentylatorów bezpośrednio w strefie, w której przebywają ludzie.

Zalety wentylacji mechanicznej wyciągowej Poznań

Jedną z rodzajów wentylacji mechanicznych jest wentylacja wyciągowa. Składa się ona z wentylatora kanałowego, kanału oraz kratek wywiewnych umieszczonych w pomieszczeniach, które wymagają wentylacji, takich jak łazienka, kuchnia, czy inne miejsca bez okien oraz wyrzutu powietrza, który zlokalizowany jest w ścianie zewnętrznej lub w dachu. Wentylacja wyciągowa działa niezależnie od warunków atmosferycznych i gwarantuje 100% skuteczności wymiany powietrza. Co więcej, intensywność jej działania można regulować za pomocą zmiany prędkości wentylatora. Dodatkowym atutem wentylacji mechanicznej jest fakt, że nie zabiera ona powierzchni użytkowej i nie wymaga skomplikowanych obróbek dachu.

Wady wentylacji mechanicznej wyciągowej Poznań

Mechaniczna wentylacja wyciągowa nie może być stosowana tam, gdzie znajdują się urządzenia z otwartą komorą spalania, takie jak kocioł czy kominek, ponieważ może ona powodować cofanie się spalin. Kolejnym minusem takiego rodzaju wentylacji jest jej zależnośc od energii elektrycznej. W przypadku awarii zasilania, zatrzymana zostaje również wymiana powietrza.

Współpracujemy z takimi firmami jak: