Klimatyzacja Luboń

Klimatyzacja Luboń

Klimatyzacja Luboń to nasza specjalność. Pomagamy w doborze odpowiedniego klimatyzatora, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące zarówno montaż, jak i sprzedaż klimatyzacji. Obsługujemy klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Zadzwoń  Napisz do nas

 

Klimatyzacja Luboń – kompleksowo i profesjonalnie

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości klimatyzatorów renomowanych producentów, w tym: klimatyzacja ścienna, domowa, do firmy czy taka, która sprawdzi się w biurze. Nasze usługi obejmują również serwis klimatyzacji Luboń. Dzięki temu będzie ona działać sprawnie i niezawodnie przez długi czas.

Sprzedaż i montaż klimatyzacji przeprowadzamy w pełni profesjonalny sposób. Nasi wykwalifikowani eksperci zaczynają od analizy miejsca, gdzie ma być zamontowany klimatyzator i wyboru najkorzystniejszej dla Państwa opcji. Następnie dokonują instalacji i uruchomienia gotowego do użytku sprzętu.  Zapewniamy Państwu staranne i rzetelne wykonanie usługi.

Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi producentami sprzętu klimatyzacyjnego na przykład Fuji i Haier jesteśmy w stanie oferować i utrzymywać atrakcyjne ceny na montaż i sprzedaż klimatyzatorów. Nasze usługi są realizowane przez doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy są zawsze gotowi pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu i spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Serwis klimatyzacji Luboń od Klima Master

Oferujemy również pełen serwis klimatyzacji domowej oraz przemysłowej, zarówno w Luboniu, jak i innych miejscach w Polsce. Nasza oferta związana z klimatyzatorami obejmuje:

  • instalację,
  • unowocześnianie,
  • utrzymanie,
  • naprawy,
  • konserwację.

Dla efektywnego działania systemów klimatyzacyjnych niezbędne są regularne kontrole, zalecane co najmniej dwa razy w roku. Przedłuża to ich żywotność oraz chroni użytkowników przed chorobami powodowanymi przez bakterie i pleśń.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług montażu klimatyzacji?

Firma Klima Master z Poznania dostarcza usługi klimatyzacyjne, które doskonale spełniają swoje zadanie wszędzie tam, gdzie temperatura jest kluczowym elementem komfortu. Klimatyzacja do domu, biura czy firmy – oferujemy Państwu klimatyzatory idealne do użycia w danych warunkach.

Instalowane przez nas urządzenia mają różne funkcje, np. system split, idealny dla mniejszych, pojedynczych pomieszczeń lub system multi split, którym można objąć kilka pomieszczeń. W tym drugim przypadku jeden klimatyzator jest w stanie schłodzić do pięciu pokoi. To wyjątkowo efektywne i oszczędne rozwiązanie. Jeśli potrzebują państwo schłodzenia większej liczby pomieszczeń, proponujemy centralne jednostki klimatyzacyjne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą klimatyzacji w Luboniu i całej Polsce!

Warto sprawdzić również nasze zakładki: klimatyzacja Poznań, serwis klimatyzacji Poznań, montaż klimatyzacji Poznań, a po więcej szczegółów skontaktować się z nami!
 

Obszar naszych działań:

Poznań Grunwald Piątkowo Rataje Wilda 

Stęszew Swarzędz Suchy Las Plewiska Komorniki

Współpracujemy z takimi firmami jak: