Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Skuteczna wentylacja domu poznań

Wentylacja domowa Poznań

Marzy Ci się wentylacja domowa w Poznaniu? Jeśli tak, zapewniamy usługę jej montażu wraz z serwisem. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego urządzenia oraz wykonamy sprawny i szybki montaż. Prawidłowa wentylacja domu wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie jego mieszkańców, a także na stan samego budynku eliminując ryzyko wilgoci.

Wentylacja domowa dla mieszkańców Poznania

Oferujemy skuteczną wentylację dla Twojego domu w Poznaniu, zapewniającą właściwą wymianę powietrza w pomieszczeniach. Montaż wykonujemy z uwzględnieniem warunków panujących w danym budynku i jego wnętrzach oraz potrzeb klientów. Oferta obejmuje wentylację domową mechaniczną w korzystnej cenie. Skorzystaj z naszej usługi i zadbaj o jakość powietrza w swoim domu!

Oprócz montażu wentylacji w Poznaniu prowadzimy również inne usługi, których ofertę znajdziesz w poniższych linkach:

Zapraszamy do kontaktu!

 

Współpracujemy z takimi firmami jak: