Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Skuteczna wentylacja domu poznań

W niewentylowanym pomieszczeniu znajduje się wiele substancji i związków, które w nadmiarze negatywnie wpływają na ludzkie zdrowie i samopoczucie. Jest to m.in. dwutlenek węgla, którego nadmiar powoduje bóle głowy, uczucie zmęczenia oraz choroby dróg oddechowych. Co więcej, brak prawidłowej wentylacji jest szkodliwy nie tylko dla człowieka, ale negatywnie wpływa także na budynek, w którym parują szyby, pranie nie chce się wysuszyć, powstaje wilgoć, a nawet zagrzybienie.

Jaka powinna być prawidłowa skuteczna wentylacja domu Poznań?

Prawidłowa wentylacja powinna spełniać kilka warunków. Musi zapewniać dobrą jakość powietrza w pomieszczeniach. Mieć regulowaną wydajność, czyli możliwość zwiększania i zmniejszania wymiany powietrza zgodnie z potrzebą. Zapobiegać powstawaniu pleśni i wilgoci na ścianach. Powinna regulować emisję hałasu wewnątrz i na zewnątrz. Nie może powodować przeciągów. Zadaniem wentylacji jest także usuwanie poza mieszkanie związków i substancji: dwutlenku węgla, pary wodnej oraz produktów ubocznych funkcjonowania gospodarstwa domowego, jak zapach obiadu czy dym tytoniowy.

Rodzaje wentylacji domu Poznań

Istnieje wiele sposobów na uzyskanie skutecznej wentylacji. Zalicza się do nich sposób naturalny, które atutem jest oszczędność miejsca oraz kosztów eksploatacyjnych, a wadą brak możliwości oczyszczenia czy też uzależnienie jej działania od warunków atmosferycznych. Wentylacja mechaniczna zapewnia pełną skuteczność działania, ale jej minusem jest konieczność zasilania prądem.

Współpracujemy z takimi firmami jak: