Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Tani serwis klimatyzacji poznań

Klimatyzator do sprawnego działania wymaga regularnych przeglądów. Jest to spowodowane warunkami stawianymi przez producentów, którzy wymagają cyklicznego serwisowania, aby gwarancja obowiązywała, a także względami zdrowotnymi, ponieważ instalacje, w których znajdują się bakterie i grzyby negatywnie wpływają na ludzkie zdrowie.

Tani Serwis klimatyzacji Poznań? to możliwe podczas przeglądu wykonane zostanie czyszczenie i dezynfekcja filtrów parownika, czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcja parownika i tacy ociekowej, pomiar skuteczności działania klimatyzatora, sprawdzenie instalacji odpływowej skroplin i ilość czynnika chłodniczego oraz uzupełnienie niedoboru i sprawdzenie instalacji elektrycznej.

Tani Serwis klimatyzacji Poznań – dezynfekcja urządzenia nie musi być droga.

Podczas serwisowania klimatyzacji wykonywane jest czyszczenie i odgrzybianie urządzenia. Jest to szczególnie ważne, ponieważ bakterie i wirusy, którymi jest zanieczyszczone urządzenie mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Odkażanie instalacji jest niezwykle ważne. Jej zaniedbanie może wiązać się z wieloma nieprzyjemnymi skutkami. Jeśli więc mamy wątpliwości czy dobrze poradzimy sobie z wyczyszczeniem urządzenia, warto skorzystać z usług fachowców i firm, które wiedzą co robią.

Współpracujemy z takimi firmami jak: