Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Wentylacja domu Poznań

Wentylacja domu Poznań

Sprawdź naszą ofertę – wentylacja domu Poznań! To kompleksowa usługa doboru, sprzedaży i montażu urządzeń wentylacyjnych w domach jednorodzinnych. Zapewniamy także późniejszy serwis oraz konieczne prace modernizacyjne przy systemach wentylacyjnych.

Wentylacja domu Poznań – dlaczego warto z niej skorzystać?

Wentylacja w domu jest niezwykle istotna dla utrzymania zdrowego i komfortowego środowiska dla przebywających w nim osób. Ślady pleśni na ścianach, utrzymująca się na szybach para wodna, wyczuwalny wzrost wilgotności w pomieszczeniach to oznaki źle działającej wentylacji. Zagraża to zdrowiu domowników, którzy mogą skarżyć się na ból głowy, ciągłe problemy z koncentracją, znużenie i zmęczenie. Konsekwencją niedoboru świeżego powietrza jest też osłabienie odporności, czyli większa podatność na przeziębienia. W praktycznie każdym gospodarstwie funkcjonuje wentylacja grawitacyjna. Warto jednak zadbać o pełen komfort, jaki może dać domownikom wentylacja mechaniczna.

Wentylacja w domu – zalety

Wentylacja mechaniczna w domu wymusza obieg powietrza w budynku, gdy tradycyjne rozwiązania są niewydolne. Sprzętowe wspomaganie cyrkulacji eliminuje problem nieprzyjemnych zapachów, które przedostają się z powrotem do wnętrza przez klatkę wentylacyjną (ciąg wsteczny).

O tym, jak jeszcze może przydać się dobra wentylacja domu w Poznaniu, może świadczyć fakt, że odkąd w części tamtejszych obiektów, zainstalowano system wentylacji, spadło zużycie energii cieplnej. Kluczem do oszczędności okazała się rekuperacja.

Wentylacja w domu jednorodzinnym za pomocą rekuperatorów lub central wentylacyjnych zapewnia jednocześnie świeże powietrze oraz oszczędności w sezonie grzewczym. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu wymiennika ciepła do odzysku ciepła, ogrzewając w ten sposób świeże powietrze z zewnątrz. Wentylacja domowa to zatem wymierne korzyści finansowe. Więcej o usługach naszej firmy można przeczytać w zakładkach  – montaż wentylacji Poznań, a o wykorzystywanych przy tym urządzeniach pod linkiem – rekuperatory Poznań.

Wentylacja domowa od Klima Master – niezawodna i w dobrej cenie

Jeżeli zależy Ci na zapewnieniu odpowiedniej wymiany powietrza w domowych pomieszczeniach, skorzystaj z naszych usług. Wentylację domów w Poznaniu wykonujemy sprawnie i profesjonalnie, by sprostać wymaganiom wszystkich klientów.

Przeprowadzamy montaż oferowanych przez nas urządzeń wentylacji oraz montaż kanałów wentylacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem warunków panujących w poszczególnych budynkach i ich pomieszczeniach. Jeżeli jest taka konieczność lub zapotrzebowanie, przeprowadzamy też skuteczny serwis wentylacji, który przedłuża jej żywotność. Dzięki naszym usługom masz pewność, że wentylacja w domu czy będzie odbywała się na najwyższym poziomie.

Polecamy również nasze pozostałe usługi, takie jak: klimatyzacja Poznań, sprzedaż klimatyzacji Poznań czy pompy ciepła Poznań. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty!

Współpracujemy z takimi firmami jak: