Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Wentylacja domu Poznań

Wentylacja domu Poznań

Ślady pleśni na ścianach, utrzymująca się na szybach para wodna, wyczuwalny wzrost wilgotności w domu to oznaki źle działającej wentylacji. Zagraża to zdrowiu domowników, którzy mogą skarżyć się na ból głowy, ciągłe problemy z koncentracją, znużenie i zmęczenie. Konsekwencją niedoboru świeżego powietrza jest też osłabienie odporności, czyli większa podatność na przeziębienia.

W praktycznie każdym gospodarstwie funkcjonuje grawitacyjna wentylacja domu. Poznań poszedł krok dalej i zdecydował się na wentylację mechaniczną.

Wymusza ona obieg powietrza w budynku, gdy tradycyjne rozwiązania są niewydolne. Sprzętowe wspomaganie cyrkulacji eliminuje problem nieprzyjemnych zapachów, które przedostają się z powrotem do wnętrza przez klatkę wentylacyjną (ciąg wsteczny).

O tym, jak jeszcze może przydać się nam dobra wentylacja domu, Poznań także zaświadczy. W części tamtejszych obiektów, w których zainstalowano system wentylacji, spadło zużycie energii cieplnej. Kluczem do oszczędności okazała się rekuperacja.

Sprawdź również: klimatyzacja Poznań

Współpracujemy z takimi firmami jak: