Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Wentylacja pomieszczeń Poznań

Sprawna wentylacja pomieszczeń w Poznaniu jest czymś, czego poszukujesz? Klima Master ma swojej ofercie kompleksową usługę doboru, sprzedaży i montażu urządzeń wentylacyjnych dla przemysłu, miejsc użyteczności publicznej oraz domów jednorodzinnych. Zapewniamy również jej serwis oraz wszelkie niezbędne prace modernizacyjne. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Wentylacja pomieszczeń z Klima Master z Poznania

Oferujemy wentylację pomieszczeń za pomocą central wentylacyjnych lub rekuperatorów w Poznaniu. Poza świeżym powietrzem zapewnia ona oszczędności w sezonie grzewczym, wykorzystując wymiennik ciepła do jego odzysku, ogrzewając w ten sposób powietrze z zewnątrz. Wentylacja przemysłowa np. hal, zakładów produkcyjnych lub magazynów, a także biura, szkoły, banku czy urzędu to wymierne korzyści finansowe.

Z naszej oferty mogą skorzystać również mieszkańcy domów jednorodzinnych. Wentylacja nadaje się też do zastosowania w bloku. Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi montażu wentylacji w Poznaniu, skontaktuj się z nami!

Sprawdzone rodzaje wentylacji w ofercie Klima Master z Poznania

Oferowaną przez nas wentylację w Poznaniu cechuje duża różnorodność sprzętu, jaki może być do niej wykorzystany. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć ją do każdego typu pomieszczeń. Mamy następujące rodzaje wentylacji:

  • z odzyskiwaniem ciepła (idealna na zimę),
  • wyciągowa,
  • mechaniczna,
  • nawiewowo-wywiewna,
  • przemysłowa.

Oprócz tego w możemy zapewnić wentylatory przemysłowe oraz centrale i instalacje wentylacyjne.

Wszystkie firmy oraz osoby indywidualne, które zdecydują się na założenie naszej wentylacji w Poznaniu, mogą liczyć na dobrą cenę i indywidualne podejście. Jesteśmy doświadczoną firmą, która zapewnia także obsługę po sprzedażową. Z nami nie musisz martwić się o sprawność wentylacji przez cały okres jej użytkowania.

Oferta firmy Klima Master z Poznania

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych pozostałych usług, które znajdziesz na stronie w zakładkach:

Jeżeli chcesz dostać szczegółową ofertę oraz uzyskać wycenę poszczególnych usług, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Ustalimy wszystkie szczegóły z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Współpracujemy z takimi firmami jak: