Zadaj pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLIMA MASTER Tomasz Stróżniak, Osiedle Bolesława Śmiałego 1/45, 60-682 Poznań, NIP: 9721056805, w celu nawiązania kontaktu z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonej usługi dane mogą być udostępniane upoważnionym pracownikom firmy. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane przez okres kontaktu z firmą. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

Wentylacja pomieszczeń Poznań

Istnieją cztery rodzaje wentylacji. Najprostszym sposobem na wymianę powietrza jest doprowadzenie do przeciągu, czyli otwarcie otworów znajdujących się w różnych ścianach obiektu.

Na tym polega naturalna wentylacja pomieszczeń. Poznań uznał jednak, że jest niewystarczająca. W związku z tym zamówił też montaż wentylacji mechanicznej. Zapewnia ona cyrkulację powietrza bez względu na aktualne warunki atmosferyczne. Do tego jest szybka i możliwa do zaistnienia bez otwierania okien, drzwi czy innych otworów w konstrukcji budynku.

Urządzeniem, które wprawia w ruch powietrze i zapewnia jego wymianę, jest wentylator. Fachowo określa się go mianem sprężarki. Transportuje ona powietrze między różnymi układami, czyli np. między wnętrzem budynku i jego otoczeniem.

Wyróżnia się wiele rodzajów wentylatorów. Za kryterium podziału przyjmuje się m.in. sposób zabudowy, cechy konstrukcyjne, zastosowanie, wielkość wytwarzanego ciśnienia czy liczbę wirników.

Bez względu na wybór można mieć pewność, że w budynku będzie następowała efektywna wentylacja pomieszczeń. Poznań jest tego najlepszym przykładem.

Współpracujemy z takimi firmami jak: